Gynekologická prohlídka při špinění

Anonymní
19.11.18 20:22

Gynekologická prohlídka při špinění

Ahoj holky, určitě chci zítra zavolat sestričce a zeptat se, ale předem se chci zeptat na vaše zkušenosti. Myslíte že je možné jít na prevenci na konci ms když jen špiním? Minulý měsíc jsem prohlídku odložila kvůli střevní chřipce a příští týden jdu na operaci s kyčlí takže asi nebudu pohyblivá a nevím jak dlouho. Prohlídku mám mít ve středu a ms mám mít do čtvrtka. Takže bych to ráda stihla ale nevím no, aby mě doktor neposlal pryč.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.11.18 20:25

Ještě dodám že mám vřídky na čípku které musí doktor kontrolovat, proto bych to nerada přesouvala někdy až za tři měsíce, když už teď mám měsíc skluz.

• Citovat
  • Nahlásit
7965
19.11.18 20:29

Zavolej me doktor vysetroval i kdyz jsem krvacela dlouhodobe takze to neslo presunout taky kontroloval prave cipek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
19.11.18 20:29

Zeptej se konkretne Dr, to bude nejlepsi. :palec: mne si jeenou cilene pozvala na konck ms, ale uz ani nevim proc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5185
19.11.18 20:37

Pokud se jedna o cytologii, je treba byt nejmene 5 dni po skonceni menstruace, jinak by vysledky steru mohly byt zkreslene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.18 20:38

Aha, takže to není tedy nic neobvyklého vyšetřovat při krvácení. To je dobře, to mi sestra určitě rekne ať přijdu když mi to tak špatně vychází. Ona je skvělá a vstřícná. Děkuju za info :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.18 22:13

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, když Vám děla doktor preventivní gynekologyckou prohlídku a výsledky jsou negativní, jestli i tak mužů mít pohlavní nemoc, trapila mě před prohlídkou suchost a mírné pálení, když jsem se ho ptala jestli to nemůže být pohlavní nemoc začal se smat a zeptal se mě jako jakou myslím a predepsal mi čípky. Je to po nich lepší, ale občas to mírné pálení cítím, ne vždy a suchost bohužel zůstala. Děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
130
27.11.18 09:04
Krev ovlivní různé výsledky, ale na druhou stranu, jsou i gynekologické problémy, kde mezi příznaky patří krvácení mimo cyklus, to by tě doktor musel nechat pojít, když by čekal, až to přestane. :D
Takže pokud tě to fakt trápí a je to akutní, tak bych se normálně vyšetřit nechala, pokud s tím doktor nebude mít problém, akorát bych počítala s tím, že tam může dojít k nějakému zkreslení, jak už tu někdo psal. ;)
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, když Vám děla doktor preventivní gynekologyckou prohlídku a výsledky jsou negativní, jestli i tak mužů mít pohlavní nemoc, trapila mě před prohlídkou suchost a mírné pálení, když jsem se ho ptala jestli to nemůže být pohlavní nemoc začal se smat a zeptal se mě jako jakou myslím a predepsal mi čípky. Je to po nich lepší, ale občas to mírné pálení cítím, ne vždy a suchost bohužel zůstala. Děkuji za rady

Upřímně? Šla bych buď ještě k jinému gynekologovi nebo rovnou na dermatovenerologii, kde se řeší rovnou pohlavní nemoce.
Já sice žádnou nikdy neměla, ale měla jsem velké potíže s vaječníky a 2 gynekologové, kteří ordinovali ve vyhlášených nemocnicích se mnou nezvládli udělat nic, cpali mě atb, do hlavy mi cpali hrozné hlouposti.. A až ten třetí, kterého jsem našla náhodou mě začal fakt léčit a to mi ještě říkal, že jsem nemusela dopadnout vůbec dobře. Takže bych se nesmířila s výsměchem doktora a předepsání čípků, které ti stejně pomůžou jenom v tu chvíli, kdy je budeš brát. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat