Gynekologické potíže - myom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

štáva
Povídálka 46 příspěvků 18.08.18 17:11
gynekologicke potize myom

Devcata mam problem docela mi to zamotalo hlavu sla jsem na gyndu na ultrazvuk po mesickach predtim mi objevil myom tak jestli se nezvetsuje samozrejme se zvetsil jeste ke vsemu polyp a zustala mi tam sliznice tak to vypadalo ze jsem pred menzes ale ja to mela nakonec otazka jestli nejsem tehotna to me dostalo je mi 50let a tri deti mam s novym manzelem ten sex pokulhava z jeho strany je to vekem a ma taky muzske problemy mate stim nejake zkusenosti co me bude cekat z nemocnice mam vitr to bych prezila dekuji

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >