Gynekologické potíže na počátku těhotenství

Anonymní
30.5.21 16:56

Gynekologicke potíže na počátku těhotenství

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu.
Jsem sedmý týden tehotna a v podstatě od počátku těhotenství me trápí jakoby setrvale pálení v pochve, již byly vyzkoušeny clotrimazolove krémy a tablety, probiotika, potom na mazání vně i fungicidin a dovnitř macmiror. Potíže se nelepší ani horší, je to pořad stejne. Napadá vas co by to mohlo byt? K dr jdu zase v úterý ale teda moc nevím co ještě by mohla nasadit. Jinak moč je bez nálezu, jen je sem tam zasadita. Teplotu nemam, močové cesty me nebolí, na ty jsem naopak trpěla tak rok před tehotenstvim, takže toto je jakoby jiná bolest, dyskomfort než když vás chytne močový měchýř. Přijde mi, ze se ty obtíže i mění během dne, ráno ok, potom třeba horší, potom zase jakoby ok - pořad dokola.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
748
30.5.21 16:59

A leci na slepo, nebo delala stery? Partner je preleceny? Muzete si to predavat.

Zkus vysledovat jidlo, pokud to jsou napr. kvasinky, cukr je muze pobizet. Zkusila bych spis chlorelu, ale nevim, zda se v tehu muze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
30.5.21 17:16

Mám něco dost podobného, taky nevím co a jak s tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
30.5.21 17:46

Jsem asi ve stejném týdnu jako ty a mám to podobně. Na záněty močových vest trpím takže s jistotou mohu říct že to není zánět. Ale nijak mě to neomezuju “pálí” pouze při čůrání hlavně ráno. Zkusila si třeba více pít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 17:53

Tak to jsem rada ze v tom nejsem sama.
Pití mi přijde ze to neovlivňuje, bolí to více když sedím nebo stojím, když lezim tak je to vždy ok.
Jinak s partnerem spolu teď nespime takže od nej to nemam.dr snad ted již bude dělat stery.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat