Gynekologické potíže u teenagerky

Anonymní
3.5.20 23:30

Gynekologické potíže u teenagerky

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale je to pro mě dost citlivé téma.. :( Mám poslední dobou gynekologické problémy..je mi 17 let. Za celou dobu mám jen 1 sexuálního partnera, se kterým přes 2 roky chodím, on předemnou také nikoho neměl..ale za poslední dobu oba trpíme(víc teda já)..Mám furt mykózy a tak, mámě jsem to říkala, ale vždycky jí jsem s tímhle na obtíž mi přijde..takže mě odflákne slovy “používejte ochranu” jenomže já beru ha a předtím ty problemy nebyly. Teď teda používáme i kondom, ale pálení a svědění s nepřijemným vytokem mám znovu. Dodržujeme hygienu a všechno..jen nevím co s tím. :,( Posledních pár dní mi tyto nepříjemné problémy doprovází mírná bolest podbřišku a tak se bojím, aby to nebylo něco vážného..jenomže jsem měnila před pul rokem gynekologa a když jsem u toho nového v únoru byla s tím, že se to po delší době vrací, prohmatal mě a řekl, že tam žádný zánět není, nevím už co dělat. Zítra k němu jedu a asi už budu řádit, protože potřebuji, aby mě opravdu nějak vyšetřil a doporučil co mám dělat :( a tak bych se chtěla zeptat, má někdo také opakující se gyn. problémy? A co mám dělat? Zabírá něco? :? Moc vám všem děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2070
3.5.20 23:42

A zkousela sis koupit treba gynopevaryl a davat si globule a partner mast? Da se koupit v jednom baleni. Ale pokud mas i bolest, k dr. zajdi, nemusis radit, staci pozadat, ze je to neprijemne a navrhnout kultivaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
4.5.20 00:16

Musí se přeléčit i tvůj přítel, ne jenom ty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1010
4.5.20 00:19

Doporučuji upravit životosprávu, často vadí hodně sladkého a džusy. Dále po styku si dojít na,, malou " a použít mýdlo pro intimní hygienu. Jaké používáš spodní prádlo? Vadí mi umělé, musím nosit bavlněné. Dále pokud používáš antikoncepci, tak jsem na úpravu pH používala laktobacily na zavádění do pochvy nebo po vykoupání použít kokosový olej. No a něco hodně nepříjemného, jsi si jistá přítelovou věrností? Já tak přišla na to, že mi zahýbá :( Jo a ještě sportuješ, chodíš plavat? Mě se vždy něco rozjelo po jízdě na kole. Preventivně jsem používala Femigel (jako prevenci ten den po sportu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11631
4.5.20 00:20

Jestli máš kvasinky nebo nějakou mykózu, musí se přeléčit i partner, jinak si to pořád předáváte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.20 00:25
@Jdani píše:
Musí se přeléčit i tvůj přítel, ne jenom ty

Partner se vždy přeléčil Clotrimazolem (snad se to takto píše) a jednou i canesten mastičkou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.5.20 00:28

@tini
No tento přípravek přímo ne, užívala jsem canesten, jak mast tak i tablety..několikrát..a poté jsem vyzkoušela clotrimazol..ale to pomohlo jen chvilkově.. :( ale zítra tam půjdu, děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.5.20 00:35

@MichaelaHw mýdlo na intim. hygienu používám a na malou se po styku snažím jít také. Akorát to sladké mi dělá potíže..jinak používám převážně bavlněné, ale je pravda, že občas sem tam i nějaké z umělých vláken. Jinak přítelovi věřím a jsem si jistá, že mi není nevěrný. Nikdy by mě to nenapadlo, a to jsem celkem dost podezíravá :)spíš tyto problémy mám z toho důvodu, že jsem cca před rokem brala asi čtvery ant zasebou, měla jsem opakované záněty dutin, náběh na zápal plic, pote zánět spojivek.. :( a potom mi ty potíže začaly..každopádně za tu radu s laktobacily a kokosovým olejem děkuji, určitě to vyzkouším. Na kole jsem za poslední dobu jezdila často a je pravda, že to tomu moc nejspíš neprospívá, co si tak zpětně vybavuji.. :nevim: jinak moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.5.20 00:41

Muj muz nesmi ejakulovat do me, do druheho dne mam take problemy, uz jsme si zvykli.

• Nahlásit
  • Citovat
1010
4.5.20 09:45
@Anonymní píše:
@MichaelaHw mýdlo na intim. hygienu používám a na malou se po styku snažím jít také. Akorát to sladké mi dělá potíže..jinak používám převážně bavlněné, ale je pravda, že občas sem tam i nějaké z umělých vláken. Jinak přítelovi věřím a jsem si jistá, že mi není nevěrný. Nikdy by mě to nenapadlo, a to jsem celkem dost podezíravá :)spíš tyto problémy mám z toho důvodu, že jsem cca před rokem brala asi čtvery ant zasebou, měla jsem opakované záněty dutin, náběh na zápal plic, pote zánět spojivek.. :( a potom mi ty potíže začaly..každopádně za tu radu s laktobacily a kokosovým olejem děkuji, určitě to vyzkouším. Na kole jsem za poslední dobu jezdila často a je pravda, že to tomu moc nejspíš neprospívá, co si tak zpětně vybavuji.. :nevim: jinak moc děkuji

Mě se to také strašně zhoršilo po antibiotikách. V tom případě doporučuji ty laktobacily na zavádění. Já už si nepamatuji jak se to jmenuje, ale jsou to takové bílé bobule na zavádění a měla jsem je v ledničce. Jakmile se upraví pH tam dole tak se to zlepší. Držím palce, já s tím bojovala dlouho a těch peněz co jsem vše zkoušela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama