Gynekologickoporodnické oddělení Opava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

markeeetka20
Kecalka 106 příspěvků 24.01.17 13:37
Gynekologickoporodnicke oddeleni Opava

Ahoj maminky, chtěla bych vas poprosit o aktuální zkušenost s porodem v Opavě. Rodila jsem v roce 2014 a pry se to tam dost obměnil personál a tak. Rozhoduji se mezi Ostravou a Opavou co mam bliz. Děkuji Vám!

Reakce:

Barinec
Kecalka 261 příspěvků 3 inzeráty 24.01.17 13:45

Ja tam rodila minuly tyden a byl tam celkem frmol, rodi se ted hodne deti. Ale i tak sestry se chodily ptat, kontrolovat a byly vzdy ochotne pomoci. Kvuli chripce byly zakazany navstevy, takze absolutni klid na miminko. A jako druhorodicku me neprudily s kojenim.

Puchatka
Kecalka 183 příspěvků 24.01.17 14:15

Ahoj, rodila jsem v prosinci v Opavě, vyvolávaný dlouhý porod, hodně šití, ale musím říct, že maximální spokojenost. Skvělý personál, PA profesionální, milé, vstřícné, doktoři vynikající, po pár minutách jsem věděla, že ať se stane cokoli, oni to zvládnou a dopadne to dobře. Za mě super. Bohužel to samé nemohu říct a novorozeneckém. Měla jsem vlivem více faktorů problém s kojením, moc jsem chtěla, snažila se, ale téměř jsem neměla mlíko. Sestry až na malé výjimky nepříjemné, zlé, každá říkala něco jiného, malý řval hlady a příkrm dostal až když shodil půl kila, já vystresovaná, probrečela jsem to tam. Empatie a citlivý přístup teda ani náhodou… péče o mě před porodem, porod a péče o mě po porodu skvělá. Péče a zájem o miminko, citlivost a přístup novorozeneckých sester děs běs. Nicméně rodila bych tam znovu, jen bych si tyhle věci už nenechala líbit :)

markeeetka20
Kecalka 106 příspěvků 24.01.17 14:32
@Puchatka píše:
Ahoj, rodila jsem v prosinci v Opavě, vyvolávaný dlouhý porod, hodně šití, ale musím říct, že maximální spokojenost. Skvělý personál, PA profesionální, milé, vstřícné, doktoři vynikající, po pár minutách jsem věděla, že ať se stane cokoli, oni to zvládnou a dopadne to dobře. Za mě super. Bohužel to samé nemohu říct a novorozeneckém. Měla jsem vlivem více faktorů problém s kojením, moc jsem chtěla, snažila se, ale téměř jsem neměla mlíko. Sestry až na malé výjimky nepříjemné, zlé, každá říkala něco jiného, malý řval hlady a příkrm dostal až když shodil půl kila, já vystresovaná, probrečela jsem to tam. Empatie a citlivý přístup teda ani náhodou… péče o mě před porodem, porod a péče o mě po porodu skvělá. Péče a zájem o miminko, citlivost a přístup novorozeneckých sester děs běs. Nicméně rodila bych tam znovu, jen bych si tyhle věci už nenechala líbit :)

Jako bych viděla přesně sebe ve 2014!!!jako pres kopírák…Ja to resim prave kvůli novorozeneckému a primari z gyndy, kterého bych u porodu fakt nesnesla po zkušenostech

Puchatka
Kecalka 183 příspěvků 24.01.17 14:50

@markeeetka20 tak doktor u porodu v podstate není. Já si to celé odbyla s asistentkami (bylo jich tam víc, rodila jsem jediná a pak se ještě střídala směna, tak jich tam bylo jak myší :) ) a doktorka tam pak jen ke konci stála a mluvila na mě a nechala vše udělat PA. Pak mě tedy šila. Bylo to tak moc fajn :D Primáře jsem nepotkala, tak nevím, ale za mě doktoři a PA super. Na novorozeneckém se ale zjevně nic nezměnilo :zed: já si pak doma vyčítala, že jsem si to nechala líbit… byla jsem jak paralyzovaná :( Ale jak říkám, šla bych tam znovu, jen bych si pak na šestinedělí dupla a sestrám jejich přístup vrátila.

A můzu se zeptat, co ten primář? Zajímalo by mě to…

K.o.u.z.e.l.n.aa27
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 25.01.17 10:59

@markeeetka20 Ahoj,taky resim stejny problem, jestli zvolit Opavu nebo FNO, vsude maji zakaz navstev to neresim, ale moc chvali jsem na Opavu neslysela, jedne zname nechali kus placenty, pak sla 2× pod narkozu, rodila v zari.. A jinak je tam cca 12 doktoru… A dobry je zastupce primare, vic nevim, spis me.laka Ostrava, ale je dal.. A Opavu volim, jen kvuli vzdalenosti coz mam 10 minut, tak nevim..

K.o.u.z.e.l.n.aa27
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 25.01.17 11:02
@K.o.u.z.e.l.n­.aa27 píše:
@markeeetka20 Ahoj,taky resim stejny problem, jestli zvolit Opavu nebo FNO, vsude maji zakaz navstev to neresim, ale moc chvali jsem na Opavu neslysela, jedne zname nechali kus placenty, pak sla 2× pod narkozu, rodila v zari.. A jinak je tam cca 12 doktoru… A dobry je zastupce primare, vic nevim, spis me.laka Ostrava, ale je dal.. A Opavu volim, jen kvuli vzdalenosti coz mam 10 minut, tak nevim..

Ale s tou placentou a tak to se muze stat vsude… Jak rika moje znama.. Je jedno. jestli budes rodit ve zlatem zamku, vzdy zalezi na lidech a jejich pristupu, a je to pravda.. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >