Gynekologický problém, těhotenství nebo potrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 00:32
Gynekologicky problem, těhotenství nebo potrar

Dobry vecer,
Mela bych dotaz, ale nevim kam se obratit, tak to zkusim touto cestou :) beru antikoncepci( snazim se pravidelne, ale vyjimecne se stane ze si prasek zapomenu vzit). V pondeli jsem dobrala platicko, a vetsinou behem 2-3dnu dostanu menstruaci. Ted se bohuzel nedostavila. Pouze rano kdyz jsem sla na wc, byla na toal. papiru trosicku krve. Ale nic vic. Za 14let co beru antikoncepci se mi jeste nestalo ze by menstruace nepřišla. Pouze jednou a to mam ročního chlapečka ;) test jaem si delala-negativní. Moje doktorka je na dovolene :( tak nevim jestli je mozne ze bych mohla byt znovu tehu, jestli mam zacit brat antikoncepci normalne jako bych menstruaci dostala a nebo nebrat a cekat az se vrati z dovolene a domluvit se co dal :) omlouvam se, ale nevim kam se obratit, v této situaci jsem jeste nebyla a nevim jak to resit. Tak pouze Zkousim zdali nemate nekdo podobnou zkusenost.
Dekuji :mavam:

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5264 příspěvků 28.07.19 05:26

Zacala bych normalne uzivat po 7 denni pauze. Pro jistotu bych udelala jeste jeden test.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 21:56
Gynekologicky problem

Dobry den mam problem potrebovala bych poradit byla sem na potratu jeto dva mesice pak sem musela 6nedel cekat az my pride menstruace to prislo beru antikoncepci tyden mela sem dostat menstruaci tet mam 7dnu spozdeni test mi ukazuje negativni delam si ho kazdi den a porad negativni a menstrzace vubec dekuji za radu nejspis pudu do ktorovi na inekci :( ;)

Váš příspěvek
Reklama