Gynekologický zánět, infekce - co to může být?

5
25.2.21 16:34

Gynekologicky zanet, infekce? Co to muze byt?

Ahoj, jiz od listopadu, kdy jsme zacali jezdit do CARu jsem zjistila, ze me po styku pali v pochve, palilo me take pri vysetreni, ptala jsem se jestli je normalni ze me to tam pali a ona ze ano 😞 Rikala jsem si ze treba to paleni kvuli tomu zda nejsem ve vnitr sucha, takze jsem uplne tomu nevenovala pozornost. V lednu jsem jela znovu na kontrolu a nakonec mi predepsali pimafucin na mazani a Klion D 100 do toho probiotika Gynimum. Bohuzel nezabralo a zacalo se to rozjizdet na paleni okolo genitalii a posevniho vchodu a zacala jsem mit i vetsi nutkani chodit na zachod. Tak jsem jela k me gynekolozce protoze me za 14 dni cekala laparoskopie a pravdepodobne se jedna o alergickou reakci na pradlo a byly tam trochu kvasinky, a pochva byla podrazdena, predepsala mi krem Imacort, a abych si udelala vyplach Rosalginem. Bohuzel to nepomohlo a palilo me to okolo genitalii porad, pri vysetreni trochu taky. Laparoskopie probehla a po probuzeni jsem myslela ze mi uhori, coz se projevilo tou sterilizaci pochvy. Za dva dny jsem gynekolozce psala ze mi Imacort nezabira a zda by mi mohla predepsat neco jineho tak beru Mycomax a mazu se MacMirror, je to teprve 3 den ale zatim zlepseni nepocituji. Nyni uz citim ze se mi paleni rozliza I ke konecniku a obcas zasvedi. Takze pocituji paleni celyho spodku - konecnik, genitalie, posevni vchod je natekly a kazdou hodinu chodim 2× na malou. Styk od ledna byl za celou dobu pouze 3×. Kultivace moci negativni, ureaplasma take, chlamydie take negativni. Snazime se o mimi, nyni mam 6-ti nedeli po lps a rada bych to dolecila do te doby nez se budeme moct snazit. Ma nekdo podobnou zkusenost? Co by mohlo pomoct?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19714
25.2.21 16:45

@geegie A partner se taky přeléčil nebo jen ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 16:50

Tam toho může být. Třeba streptokok, ten pálí jak čert a ten močák by tomu odpovídal. V moči nic, ale je tam.. Dcera to tak měla, v moči nic, nucení a pálení všude dole a na gyndě pak vyšel masivně streptokok. Říkala jsem si, na co se ta moč brala…
Nebo i přemnožený laktobacil taky dělá paseku.
Chce to nové stěry na kde co a celkovou léčbu cíleným antibiotikem se zkouškou účinnosti na tu danou mrchu a pak třeba i autovakcinu. Držím palce, toto je někdy fakt na pepku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 16:59

Mela jsem podobne priznaky, nic nezabiralo. Zjistena povysetreni slin, moci, kultivace premnozena candida a jine strevni bakterie. Byla jsem dva dny na kapacce a pak asi dva mesice antb i manzel. Dostalo se mi to tam pri tezkem prujmu a rozletlo to vsude. Preju hodne sil a nervu. Mne to semlelo hrozne psychicky. Nastesti mne mazel podrzel

• Citovat
  • Nahlásit
362
25.2.21 18:11
@Anonymní píše:
Mela jsem podobne priznaky, nic nezabiralo. Zjistena povysetreni slin, moci, kultivace premnozena candida a jine strevni bakterie. Byla jsem dva dny na kapacce a pak asi dva mesice antb i manzel. Dostalo se mi to tam pri tezkem prujmu a rozletlo to vsude. Preju hodne sil a nervu. Mne to semlelo hrozne psychicky. Nastesti mne mazel podrzel

na candidu se atb nedávají, tam bylo asi něco jiného. Nebyl to Enterococcus faecalis dle toho průjmu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat