Gynekologie 1-2 dny před menstruací

Anonymní
16.2.17 08:01

Gynekologie 1-2 dny před menstruací

Dobré ráno,
Měla jsem v plánu jít dnes odpoledne na pravidelnou gynekologickou prohlídku, ale v jiných diskuzích jsem se dočetla, že to není takto krátce před menstruací vhodné. Mam to dostat nejspíš zítra nebo v sobotu. Ráda bych si to dnes odbyla, ale bojím se, aby to nevadilo gynekologovi nebo při vyšetření. Šly byste, nebo počkaly po MS? Dnes mám na to čas, hodí se mi tam jít, pak to bude kvůli práci komplikovanější, ale taky by to šlo zařídit.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1323
16.2.17 08:05

Tohle jsem nikdy neřešila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4169
16.2.17 08:12

Normálně bych šla, teď MS nemáš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
16.2.17 08:18

Myslim, ze klidne muzes. Ono nejlepsi cas na prohlidku- prevenci kdy se dela cytologie, tak je uprostred cyklu, ale kdyz ti to tentokrat vyslo takhle, tak to nevadi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.17 08:21

Ja jdu na gyndu kdykoliv krome ms. Bez, nicemu to nevadi, ze mas pred ms. Pises, ze te ceka preventivka. Nejdes resit treba neplodnost, tak je jedno, ktery jsi den cyklu ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.17 08:35

Já byla 2 dny před ms. Upozornila mě na to doktorka že další den dostanu Ms. Ze to vidí na utz, také jsem měla preventivní. Jen počítej s tim, že to bude trochu bolet. Ten utz. Doktorka aspoň mě ujistila, že mi krásně dorůstá sliznice. Trochu budeš asi špinit po vyšetření. Já teda spinila. A to mi brala i stery z čípku. Nikdo mi za to nenadál že jsem tam byla. :-) takže klidně bez ať to máš za sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
16.2.17 09:59

Klidně běž já byla před měsícem na gynde že mě klasicky zas mešká MS a po obědě mě přišla a doktor nic neříkal :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama