Gynekologie 1-2 dny před menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 08:01
Gynekologie 1-2 dny před menstruací

Dobré ráno,
Měla jsem v plánu jít dnes odpoledne na pravidelnou gynekologickou prohlídku, ale v jiných diskuzích jsem se dočetla, že to není takto krátce před menstruací vhodné. Mam to dostat nejspíš zítra nebo v sobotu. Ráda bych si to dnes odbyla, ale bojím se, aby to nevadilo gynekologovi nebo při vyšetření. Šly byste, nebo počkaly po MS? Dnes mám na to čas, hodí se mi tam jít, pak to bude kvůli práci komplikovanější, ale taky by to šlo zařídit.

Reakce:

marketak5
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 2 inzeráty 16.02.17 08:05

Tohle jsem nikdy neřešila..

Paola21
Závislačka 3535 příspěvků 16.02.17 08:12

Normálně bych šla, teď MS nemáš…

Veverko
Kecalka 272 příspěvků 16.02.17 08:18

Myslim, ze klidne muzes. Ono nejlepsi cas na prohlidku- prevenci kdy se dela cytologie, tak je uprostred cyklu, ale kdyz ti to tentokrat vyslo takhle, tak to nevadi.

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 46 inzerátů 16.02.17 08:21

Ja jdu na gyndu kdykoliv krome ms. Bez, nicemu to nevadi, ze mas pred ms. Pises, ze te ceka preventivka. Nejdes resit treba neplodnost, tak je jedno, ktery jsi den cyklu ;).

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 16.02.17 08:35

Já byla 2 dny před ms. Upozornila mě na to doktorka že další den dostanu Ms. Ze to vidí na utz, také jsem měla preventivní. Jen počítej s tim, že to bude trochu bolet. Ten utz. Doktorka aspoň mě ujistila, že mi krásně dorůstá sliznice. Trochu budeš asi špinit po vyšetření. Já teda spinila. A to mi brala i stery z čípku. Nikdo mi za to nenadál že jsem tam byla. :-) takže klidně bez ať to máš za sebou.

Sosinka25
Kecalka 226 příspěvků 16.02.17 09:59

Klidně běž já byla před měsícem na gynde že mě klasicky zas mešká MS a po obědě mě přišla a doktor nic neříkal :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >