Reklama

Gynekologie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kiri
Povídálka 37 příspěvků 01.02.09 13:47
Gynekologie
:kytka:

Příspěvek upraven 25.04.18 v 12:57

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 01.02.09 14:12

Ahojda, ja tam bohuzel nemohla. protoze to mam daleko, alekamosky mi doporucovali MUDr. Lev Kliment na poliklinice Plananska (P1O, Malesice), zadne poplatky, vlastni sono - v tehu zdarma pri kazde kontrole, prej skvelej a v pohode. prej jsou dva Lvove Klimenti, otec a syn a v pohode maji byt oba. Kdybych to nemela pres hodinu cesty, urco bych tam sla.

Odkud se stehujes, nemas nejaky tip na P8?

kiri
Povídálka 37 příspěvků 01.02.09 15:52

To sono myslíš na preventivce nebo v těhu pokaždé?

Příspěvek upraven 25.04.18 v 12:58

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 01.02.09 20:21

Praha 5 by ti asi nevyhovovala, co. Kartouzská ulice.

grathyna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.12 14:31

Dobry den chci vas zeptat, jsem neslysici a nemam vlastni doktorka gynekologie, protože menstruace pravidelne mam a porad nemam problemy. Shanim v praze ktery je lepší doktorka abych mohla me odezirat i když jsem neslysici.Od 15 let nechodila jsem, protože strasne jsem se bala jit gynekoligie.Tak jsem si vzdavala.Moji kamaradky me rekli že je to dulezity abych mohla mit bez problemy. Prala bych abych byla doktorka z gynekologie, protože vetěinou zeny umi krasne odezirani a muzi moc ne. Dekuji za pochopeni. Mejte se hezky a nashledanou

jesenka33
Závislačka 3986 příspěvků 27.12.12 18:57
@grathyna píše:
Dobry den chci vas zeptat, jsem neslysici a nemam vlastni doktorka gynekologie, protože menstruace pravidelne mam a porad nemam problemy. Shanim v praze ktery je lepší doktorka abych mohla me odezirat i když jsem neslysici.Od 15 let nechodila jsem, protože strasne jsem se bala jit gynekoligie.Tak jsem si vzdavala.Moji kamaradky me rekli že je to dulezity abych mohla mit bez problemy. Prala bych abych byla doktorka z gynekologie, protože vetěinou zeny umi krasne odezirani a muzi moc ne. Dekuji za pochopeni. Mejte se hezky a nashledanou

Ahoj…moje kamarádka je neslyšící…má dobrého gynekologa a ted má 5 letého klučinu..všechno v pohodě zvládla…myslím si že i v Praze najdeš někoho kdo ti vše dopodrobna vysvětlí..Požádej někoho at ti obvolá nemocnice třeba se najde nějaký lékař který má kurz pro neslyšící…Přeji hodně zdaru a zdravé miminko.

Michaela99
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 19.01.13 15:09
Poradíte prosím?

Můžete mi prosím poradit nějakého slušného Gynekologa v Pardubicích? Bydlela jsme teď dlouho ve Chvalkach tam sem chodila ale přestěhovaly sme se do Pardubic a do Chvaletic se mi jezdit fakt nechce. Chodila jsem dříve k panu Peršínovi ale tam je to jak u řezníka na půltu. S ženou se moc nebaví a bere všechny jak kus masa. O sestře se ani vyjadřovat nebudu, hrozně nafoukaná. Děkuju Moc.Ps: kdyžtak bydlím v centru Pardubic ale může to být kdekoliv v Pardubicích. Možná i Holice jelikoš velice často ten směr jezdím mám tam rodiče.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >