Gynekologie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kiri
Povídálka 37 příspěvků 01.02.09 13:47
Gynekologie
:kytka:

Příspěvek upraven 25.04.18 v 12:57

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34289 příspěvků 01.02.09 14:12

Ahojda, ja tam bohuzel nemohla. protoze to mam daleko, alekamosky mi doporucovali MUDr. Lev Kliment na poliklinice Plananska (P1O, Malesice), zadne poplatky, vlastni sono - v tehu zdarma pri kazde kontrole, prej skvelej a v pohode. prej jsou dva Lvove Klimenti, otec a syn a v pohode maji byt oba. Kdybych to nemela pres hodinu cesty, urco bych tam sla.

Odkud se stehujes, nemas nejaky tip na P8?

kiri
Povídálka 37 příspěvků 01.02.09 15:52

To sono myslíš na preventivce nebo v těhu pokaždé?

Příspěvek upraven 25.04.18 v 12:58

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 01.02.09 20:21

Praha 5 by ti asi nevyhovovala, co. Kartouzská ulice.

grathyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.12 14:31

Dobry den chci vas zeptat, jsem neslysici a nemam vlastni doktorka gynekologie, protože menstruace pravidelne mam a porad nemam problemy. Shanim v praze ktery je lepší doktorka abych mohla me odezirat i když jsem neslysici.Od 15 let nechodila jsem, protože strasne jsem se bala jit gynekoligie.Tak jsem si vzdavala.Moji kamaradky me rekli že je to dulezity abych mohla mit bez problemy. Prala bych abych byla doktorka z gynekologie, protože vetěinou zeny umi krasne odezirani a muzi moc ne. Dekuji za pochopeni. Mejte se hezky a nashledanou

jesenka33
Závislačka 3995 příspěvků 27.12.12 18:57
@grathyna píše:
Dobry den chci vas zeptat, jsem neslysici a nemam vlastni doktorka gynekologie, protože menstruace pravidelne mam a porad nemam problemy. Shanim v praze ktery je lepší doktorka abych mohla me odezirat i když jsem neslysici.Od 15 let nechodila jsem, protože strasne jsem se bala jit gynekoligie.Tak jsem si vzdavala.Moji kamaradky me rekli že je to dulezity abych mohla mit bez problemy. Prala bych abych byla doktorka z gynekologie, protože vetěinou zeny umi krasne odezirani a muzi moc ne. Dekuji za pochopeni. Mejte se hezky a nashledanou

Ahoj…moje kamarádka je neslyšící…má dobrého gynekologa a ted má 5 letého klučinu..všechno v pohodě zvládla…myslím si že i v Praze najdeš někoho kdo ti vše dopodrobna vysvětlí..Požádej někoho at ti obvolá nemocnice třeba se najde nějaký lékař který má kurz pro neslyšící…Přeji hodně zdaru a zdravé miminko.

Michaela99
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 19.01.13 15:09
Poradíte prosím?

Můžete mi prosím poradit nějakého slušného Gynekologa v Pardubicích? Bydlela jsme teď dlouho ve Chvalkach tam sem chodila ale přestěhovaly sme se do Pardubic a do Chvaletic se mi jezdit fakt nechce. Chodila jsem dříve k panu Peršínovi ale tam je to jak u řezníka na půltu. S ženou se moc nebaví a bere všechny jak kus masa. O sestře se ani vyjadřovat nebudu, hrozně nafoukaná. Děkuju Moc.Ps: kdyžtak bydlím v centru Pardubic ale může to být kdekoliv v Pardubicích. Možná i Holice jelikoš velice často ten směr jezdím mám tam rodiče.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >