Gynekologie a nemocnice

Anonymní
19.7.21 07:24

Gynekologie a nemocnice

Čauky, prosím, kdy je povinen gynekolog s dlouhodobými bolestmi břicha odeslat pacientku do nemocnice na laparoskopii či sledování? Díky…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8085
19.7.21 08:02

Tyhle veci jsou na usudku lekare, ne? To tezko bude definovany nejakou povinnosti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3537
19.7.21 09:09

Třeba taky nikdy pokud k tomu nenajde důvod. Doporučuji změnit lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
19.7.21 09:14

Ja jsem si kdysi asi 3 roky stezovala gynekolozce na potize. Ona mi zmenila HA, coz nepomohlo, tak rekla, ze v medicine se obcas stavaji i nevysvetlitelne veci, a tim to pro ni haslo.

Pak jsem si na zaklade internetoveho clanku :mrgreen: sama diagnostikovala endometriozu. Zasla jsem k Apolinari, kde se trosku podivili, ze jdu bez doporuceni, ale bez problemu me vysetrili a objednali na laparoskopii, kde se endometrioza potvrdila. Ale to bylo pred 15 lety, nevim, jak to chodi ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
19.7.21 09:50

Skus to vzit přes praktika s doporučením na chirurgii oni si případně zavolají konzultaci z gyndy nebo tě tam pošlou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16591
19.7.21 11:30
@Anonymní píše: Čauky, prosím, kdy je povinen gynekolog s dlouhodobými bolestmi břicha odeslat pacientku do nemocnice na laparoskopii či sledování? Díky…

Žádnou takovou povinnost gynekolog nemá - tyto věci záleží na jeho profesionálním úsudku.

Pokud máš pocit, že Ti poskytovaná péče nevyhovuje nebo není dostatečná, změň lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat