Gynekologie Brno

Anonymni
30.9.07 11:57

gynekologie brno

Ahoj hledám dobrého gynekologa v Brně, léčím se se št.žlázou, tak aby měl přehled…díky :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

290
30.9.07 19:25

smazáno

Příspěvek upraven 13.02.12 v 20:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20324
1.10.07 10:17

Ahoj,
vřele doporučuju MUDr. Kutálkovou na Cejlu. Je fakt bezvadná :wink:
Tady je odkaz:

http://www.intercity.cz/sarka/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
1.10.07 14:01

dík

Taky jsem o ní přemýšlela a pak je ještě Centrum amb.gynekologie na Orlí…Jsi z Brna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
1.10.07 14:02

Novire : Práve, že se dívám, že jsi z Orlové, tam to dobře znám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
15.10.07 09:35

Já chodím na Orlí a rozhodně na ně nedám dopustit. Je tam více lékařů, tak nevím jací jsou ostatní. Já chodím k Jančovi a ten mi při první návštěvě odhalil PCO (mám to odjakživa, čili asi 10 let a zatím si toho nikdo nevšiml), jinak je teda ale takový, že když se od něj chce člověk něco dozvědět, tak se musí ptát a diskutovat, sám od sebe moc upovídaný není. Moje mladší sestra chodí tamtéž k doktorce Kutějové a velice si chválí, že jí doktorka při každém setkání podá ruku. Myslím, že tam všichni budou profesionálové a docela dobře vybavení. Trošku slabším článkem jsou slečny, u nichž se člověk objednává, ale to jsou asi nějaké brigádnice či praktikantky. Můžete si vybrat ke komu chcete chodit, zda upřednostňujete ženu lékařku, či muže lékaře. Hodně mě uchvátil jejich vstupní dotazník, kde člověk vypsal nejen vše co ho trápí, co má za nemoci a kolik dětí, ale také, zda si přeje u vyšetření přítomnost sestřičky a podbně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
15.10.07 09:36

ještě dodám odkaz na jejich stránky http://www.gynekolog.cz/…k/index.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
16.10.07 12:16

Ahoj, nad tou Orlí jsem přemýšlela, nakonec mi doktor na Obilňáku doporučil Dr.Táborského, tak jsem dnes u něho byla..No, tak snad bude vše ok…Ale co jsem si všimla, tak už je problém měnit lékaře..prý se to může min.po 3 měsících :lol: …Doufám, že jsem se dostala do dobré péče :wink: ..Jinak díky za info..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
13.11.08 16:59

Já se připojuji ke Strmiskové - patřím tam a je úúúžasná. U nikoho jsem se necítila tak fajn, jak u ní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
30.11.10 13:32

Nejlepší je MUDr. Rudolf Havránek. Ve městě - Masarykova 26, Brno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.10 16:27

Ahojky, mam prosbu o radu.
Jsem v 10+1 a doktorka ke které chodím mi vůbec nic neřekne, min. týden jsem byla na UTZ nedala mi ani fotecku. Pristroj na me jen natocila, ukala obrazovku a rekla ze tady nekde ze to neni moc videt apod. Co se docitam na diskuzich - ostatni maminky maji nejen fotecku, ale i spoustu dalsich info o miminku - treba delka apod. K těhotenství mi taky temer nic nerekla. Jen že se mám šetřit a nenosit těžký věci. Ona možná není špatná ale nic mi neřekne a já když jsem u ní, tak si taky na vše nevzpomenu.
Když jsem se jí třeba zeptala jakým potravinám se v těhotenství vyhnout (na netu se toho dočtete soustu, že - člověk těžko pozná co je pravda) tak mi jen odpověděla: můžete vše, tělo si řekne samo a sestra to doplnila: však se podívejte na internet..
Možná to vše přehnaně řesím, ale jsem těhu poprvé, tak bych ráda aby mi vše někdo pěkně vysvětlil - co se se mnou vlastně děje, co se dít bude apod.
Máte některá zkušenost s přestupem k jinému doktorovi v těhu? Je to problém?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.12.10 16:33

Ještě doplním svůj předochí dotaz: nejsem přímo z Brna, ale do Brna dojíždím - poraďte nějakou dobrou gyn. v centru..

• Nahlásit
  • Citovat
170
21.12.10 17:35

Holky, nejste některá u Mudr. Kateřiny Svojanovské, uvažuji o přestupu a na ni jsem našla dobré reference..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TeHe
8.11.11 10:54

MUDr. Kateřina Svojanovská

Dobrý den, ráda bych se zaptala, jak je to s placením u MUDr. Svojanovské. Dočetla jsem se, že pacient hradí poplatek 200kč a zajímalo by mě, jestli je to při kažé návštěvě, něbo jen za určitá vyšetření. Děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
4633
22.11.11 20:50

Chodím k paní Svojanovské. Je skvělá !

Poplatek je za každou návštěvu, myslím, že tam jsou ale specifika, že když poředepíše léčbu, máš jít za týden na kontrolu, tak neplatíš. Ale pokud dojdeš za další týden zase s něčím jiným, tak zase platíš.
Jo, těhotné neplatí a studentky do 18-ti let také ne.

Paní doktorku mi doporučila kamarádka a je fakt, že má fantastické reference, takže zvažujete-li, tak rychle, aby neměla už plno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama