Gynekologie cytologie

Anonymní
19.3.21 13:34

Gynekologie cytologie

Dobrý den,
prosim, může nekdo poradit gynekologii v Ostravě, kde uvpanny udělají i cytologii?

Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2111
19.3.21 14:18

Ja myslím že to děla každý gynekolog

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1733
19.3.21 17:56

Podle me cytologie u panny moc nema logiku. Cytologie vysetruje predrakovinne a rakovinne zmeny na cipku. A vi se, ze rakovina cipku je zpusobena HPV virem, ktery se prenasi pohlavnim stykem. Panna by tedy cipek mela mit zdravy. Navic gynekolog pannu nevysetruje vaginalne, co tak vim. Tedy jak by odebral ster? Jinak cytologii dela urcite kazdy gynekolog, je to zakladni vysetreni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2111
19.3.21 17:59

@Mutlice mě na první prohlídce Teda dělal cytologii aj co jsem tehdy byla panna, asi dr od dr. Možná i preventivně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1733
19.3.21 18:02
@Zetmi píše:
@Mutlice mě na první prohlídce Teda dělal cytologii aj co jsem tehdy byla panna, asi dr od dr. Možná i preventivně

Nedelal ti stery spis na nejaky bakteriologicky rozbor? Me prijde zvlastni, ze anatomicky je nemozne, aby se dostal k cipku a nesel skrz pochvu ne? Ale jako je mozne, ze to nekteri gynekologove neresi a sekaj tu cytologii, jak Bata cvicky :mrgreen: Kazdopadne je prakticky jisty, ze zena, ktera se nikdy nesetkala pri HPV rakovinu cipku mit nebude. A panna sexualne nezije, tak kde by HPV vzala…

Edit. Proto taky by snad brzy mel celkem dost nespolehlivou cytologii nahradit test na pritomnost HPV viru. Doufejme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2111
19.3.21 18:30

@Mutlice mě dělal normálně prohlídku přes pochvu, a normál cytologii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1733
19.3.21 18:36
@Zetmi píše:
@Mutlice mě dělal normálně prohlídku přes pochvu, a normál cytologii

Ja ti to verim, no ale nemel by. Mne teda gynekolozka vaginalne nevysetrovala zezacatku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat