Prozradí dokotorka mamce, že už nejsem panna?

Anonymní
25.1.21 06:41

gynekologie, doktorka

Dobrý den, je mi 14 a už nejsem panna. Mám kluka, mamce sem ale slíbila že nic nebude :,( ale stalo se… nevím co mám dělat, mamce se to bojím říct… a v 15 jdu na gyn. a nevím jesli ji mám říct pravdu nebo to zapirat :( mamka k ty doktorce kam půjdu chodí taky :( a tak se bojím že ji to ta doktorka řekne :( vůbec nevím co dělat :( mám v sobě strasnej strach a kondom sme použili… :( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
58
25.1.21 08:51

Ahoj, ta doktorka to stejne pozna, ale mamce by to rict nemela. Samozrejme to pred 15 neni top strop, ale hlavne ze jste meli ochranu :) Pred mamkou bych to ale nezapirala dlouho. Rada asi nebude, ale mela by byt rada, ze se chystas na gynekologii a myslis na antikoncepci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
25.1.21 08:58

8o Ty jo. Já si nedovedu představit, že bych ve 14 byla tak vyspělá abych vůbec věděla co to je sex. I na obyčejnou pusu u dospělých jsem říkala bleee. Dokonce jsem si ještě hrála s panenkami s mou 10ti letou kamarádkou :mrgreen: na první sex jsem dospěla až v 19ti.
Každopádně stalo se no. Doktorka to podle mě pozná. Jestli to mámě řekne netuším, měla by držet lékařské tajemství, ale jak to funguje, když jsi ještě pod zákonem to fakt netuším.
Ale mrzí mě za tebe, že sis takové to poprvé prožila už ve 14ti. Se sexem není kam spěchat a dětství je strašně krátké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8419
25.1.21 09:21

@denula1 Ve 14letech nevědět co je to sex?? 8o Tak to asi není v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
25.1.21 10:52

@Annabela11 není to myšleno až tak úplně doslovně. Spíše jsem si nedovedla představit něco takového dělat a ve 14 to pro mě byla ještě taková fuj aktivita co dělají dospělí. Ale uznávám, že jsem byla opožděná jak psychicky, tak fyzicky i první menstruace přišla až v 16 a pravidelná v 17.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
25.1.21 10:54

A kolik je příteli? Pokud je mu více, než 15, tak by to byl trestný čin a doktorka by to musela ohlásit. A myslím, že i tak to rodičům řekne, ale tím si nejsem jistá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 11:18

Šla jsem na gyndu, když mne bylo cca 15 a dva týdny. Dr se ptal, jestli jsem měla sex, tak jsem popravdě odpověděla, že ano. Dál to nerozmazával. Jen se zeptal, jestli jsme aspoň měli ochranu. Mamce nic neřekl i když čekala v čekárně. Mamka se mně jen pak zeptala, jestli jsem mu odpovídala pravdivě a bylo.

• Citovat
  • Nahlásit
10761
25.1.21 11:21

Pokud tam půjdeš v patnácti, tak nikomu nic neřekne, je to tvoje věc, pokud dřív její povinnost je to nahlásit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5862
25.1.21 11:42

No já nevím…o panenství se dá přijít i masturbací…to jako pak lékaři hlásí někomu každé masturbující dítě? :? Že by třeba přijela policii a chtěla vidět, co si tam holčička zaváděla a nejlépe i předvést… :? 8o

Příspěvek upraven 25.01.21 v 12:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16222
25.1.21 11:55
@boball píše:
Pokud tam půjdeš v patnácti, tak nikomu nic neřekne, je to tvoje věc, pokud dřív její povinnost je to nahlásit.

Ne, to není pravda. Stačí, aby děvče řeklo, že o panenství přišlo masturbací nebo například nepodařeným zaváděním tamponu a lékařka nic hlásit nebude, protože jí nemá jak dokázat opak.

Jiná situace by to byla v případě, že by se dívka např. nakazila nějakou (výhradně) pohlavně přenosnou nemocí, pokud by byla těhotná nebo pokud by sex proběhl před tak krátkou dobou, že by se dal prokázat (např. otok sliznice, oděrky na ní apod.). Teprve pak by mohla (resp. měla) nahlásit podezření, že došlo ke spáchání trestného činu.

@vulpes píše:
No já nevím…o panenství se dá přijít i masturbací…to jako pak lékaři hlásí někomu každé marturbující dítě? :? Že by třeba přijela policii a chtěla vidět, co si tam holčička zaváděla a nejlépe i předvést… :? 8o

Jasně že ne, takhle to v praxi nefunguje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
25.1.21 13:14
@denula1 píše:
8o Ty jo. Já si nedovedu představit, že bych ve 14 byla tak vyspělá abych vůbec věděla co to je sex. I na obyčejnou pusu u dospělých jsem říkala bleee. Dokonce jsem si ještě hrála s panenkami s mou 10ti letou kamarádkou :mrgreen: na první sex jsem dospěla až v 19ti.
Každopádně stalo se no. Doktorka to podle mě pozná. Jestli to mámě řekne netuším, měla by držet lékařské tajemství, ale jak to funguje, když jsi ještě pod zákonem to fakt netuším.
Ale mrzí mě za tebe, že sis takové to poprvé prožila už ve 14ti. Se sexem není kam spěchat a dětství je strašně krátké.

Celá já :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
25.1.21 13:21
@denula1 píše:

Jsem na tom byla stejně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10761
25.1.21 14:10
@BohunkaP píše:
Jasně že ne, takhle to v praxi nefunguje :lol:

Tak záleží jestli už ve 14 letech bude tak vyčuraná a tohle řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5862
25.1.21 14:15
@boball píše:
Tak záleží jestli už ve 14 letech bude tak vyčuraná a tohle řekne.

asi by se jí musel napřed někdo dost hloupě zeptat, aby řešila, co řekně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10761
25.1.21 15:15
@vulpes píše:
asi by se jí musel napřed někdo dost hloupě zeptat, aby řešila, co řekně…

No, právě, třeba ten gynekolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat