Gynekologie FN Plzeň Lochotín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 12:25
Gynekologie FN Plzeň Lochotin

Dobrý den, potrebuju poradit. Byla jsem na LS loni v lednu a od té doby mám chronické problémy. Před menstruaci, která přichází pravidelně každý měsíc mám velké bolesti v podbrisku. Beru pouze Aulin, protože nic jiného mi nepomůže.
Nyní bych se rada nechala vyšetřit a případně operovat v FN Plzeň, a tak mě zajímají názory na doktory a i na lůžkové oddělení.
Předem dekuju

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 05.04.19 12:31

Já tam ležela před pár měsíci, problémy v tehotenstvi, ale nemůžu si stěžovat. Jako hodně záleží přímo na doktorovi, který si tě vezme na starost, lepší zkušenost tam mám s doktorkami jako ženami, ti chlapi na mě působili tak nějak chladně. Ale péči sem tam měla super, doktorku hodně vstřícnou, sestřičky i ostatní personál moc hodní :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 12:34

@Kriss Tina já právě mám strach z toho , ze když mě pošlou na operaci tak co bude pak.. tady v ČB mě oddoperovali, ale problémy mi přidelali větší než jsem měla :(
Co jsem koukala po netu na recenze , tak si nejvíc chválil právě FN Plzeň , ale recenze jsou staré pár roků..

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 05.04.19 12:40

Jako nevím jak přesně tvůj případ a říkám záleží na doktorovi na koho narazíš. Ale ja v plzni v prvním těhotenství byla na X vyšetřeních, rodila sem tam, v druhém těhotenství sem na gynde i ležela a přístup super, ale neprodělala sem žádnou složitou operaci. Z toho lidského hlediska a přístupu si fakt nemůžu stěžovat, vybaveni mají špičkové, ale neznam schopnosti každého doktora, jeden může být špička a další to může podělat, ale to budeš mít všude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 12:42

@Kriss Tina to je mi jasné , ze záleží na každém doktorovi zvlášť. Tak budu doufat ze narazím na někoho normálního kdo mě neodbyde:pray: Každopádně dekuju za názor :slight_smile:

LennkaK.
Kecalka 245 příspěvků 05.04.19 13:20

Já tam byla na operaci, te´d už tam chodím i na prevence, k jednomu z dr. Nejhorší zážitky mám pravidelně s recepcí, pak ty sestry na ambulanci,co jsem zažila, taky nic moc, dokonce
se mi dvakrát stalo, že byly tak rejpavý,až je doktor poslala pryč :mrgreen: :mrgreen:
Na lůžkovým - po operaci to bylo jiný tam sestry milé a ochotné. Doktoři takoví strozí, na co se člověk konrétně nezeptá, neřeknou.

Černovláska252
Nováček 9 příspěvků 05.04.19 14:16

@LennkaK. To jsi byla na LS? Což sestry na recepci člověk přežije jestli jsou nepříjemné, hlavně aby sestry a doktoři na oddělení byli v pohodě a nebrala člověka jako kus hadru :pray:

LennkaK.
Kecalka 245 příspěvků 05.04.19 14:32

@Černovláska252
byla jsem na laparoskopii

Černovláska252
Nováček 9 příspěvků 05.04.19 14:40

@LennkaK. Tak já už na ni byla právě a nejsou budu muset znova :smirk: :pensive:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 05.04.19 14:45

@LennkaK. Jo recepce je tam na pěst, já tam přišla na pohotovost, tekla ze mě krev proudem a sestra na recepci mi dala milion papírů ať si je vyplnim, tak ji tam chlap seřval jestli ji nehrabe :mrgreen: ale na lůžkách personál super :)

Černovláska252
Nováček 9 příspěvků 05.04.19 14:54

@Kriss Tina fakt přístup některých sester je hroznej… ale uklidňuje mě , ze na luzkach jsou v pohodě :pray: a to jsem ještě zvědavá jak dlouho budu čekat v ambulanci :grin: i když jsem objednaná:ok_hand: Co jsem četla recenze staré par let tak čekání i 2 hodiny.. tak snad to nebude celej den:pray: :grin: :ok_hand:

LennkaK.
Kecalka 245 příspěvků 05.04.19 18:19

Poprvý jsem v tý čekárně strávila taky přes hodinu. Za tu dobu mě recepční 3× přivolaly :-D
Jezdím tam a třetí rok a minule mi už asi popátý zakládaly novou kartu, protože ta minulá se jim opět ztratila :zed:To už jim pak přišel vynadat i dr., z čehož usuzuju, že to nebyl jen „můj problém“.
Na oddělení byly sestry i ošetřovatelky fajn. I když, platí to tam i pro doktory, na co se člověk konkrétně nevyptá, to se nedozví.
Mám z týhle nemocnice zkušenosti ještě s ORL a stomatochirurgíí - oboje taky lůžkový po operacích a nesrovnatelný, oproti gyndě. Dr. i sestry se pořád sami od sebe chodili ptát, jak e vede, jestli něco nepotřebujeme, ať si klidně zazvoníme, zajímali se, podporovali. Dokonce mě ten den po op. i krmili :mrgreen:

Černovláska252
Nováček 9 příspěvků 05.04.19 19:52

@LennkaK. To už jsem někde také četla , ze se ztrácejí karty :grin: snad aby si člověk nosil svoji :grin: mě by bohatě stačilo aby mi řekli co mi je , protože to do teď nikdo nedokázal :pensive: a případně co s tím protože zatím jsem slyšela ze s tím nikdo nic neudělá .. jak kdybych měla do sebe neustále cpát silné prášky na bolest :weary:

LennkaK.
Kecalka 245 příspěvků 05.04.19 22:03

Já jsem se tam setkala , za dobu ležení :mrgreen: s více doktorama (nenarazila jsem ani na jednou doktorKU) a nejlepší , i dle dalších spoluležících byli dr.Presl, Vlasák a Kališ.

Černovláska252
Nováček 9 příspěvků 05.04.19 22:30

@LennkaK. Tak moc dekuju , snad budu mít na jednoho z nich štěstí :pray: :slight_smile:

Váš příspěvek
Reklama