Gynekologie Gynclin Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Z_eba
Stálice 55 příspěvků 24.06.19 12:47
Gynekologie Gynclin Praha

Ahoj,
nevíte náhodou některá, co se stalo s paní dr. Slukovou z Gynclinu? Chodím k ní rok a 21. přišel mail, že od 20. neordinuje u nich v ordinaci.
Máte prosím někdo nějaké zkušenosti s jinou z lékařek? Popř. doporučíte někdo někoho dobrého nejlépe někde u Hájí?
Byla jsem celkem spokojená s Gynclin. Paní doktorka byla moc milá a hodná, jen od doby, co jsem těhotná, jsem tedy u nich platila snad úplně za vše. Za zrcátka, za ultrazvuky, které se dělaly každou návštěvu, za určení pohlaví a za další věci. Ceník není vyvěšen a od dubna se i podle slov sester měnil (původně zrcadla 100, teď 150, utz jsem platila 500 - což mě trochu vyvádí z míry, že se platí utz, který je potřeba do porodnice - vypsat do průkazky…)
Především už kvůli těm cenám přemýšlím o změně a teď ještě paní dr. Sluková tedy konec… Poradíte někdo? Nebo nevíte někdo co se stalo?

Díky
Z.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 13:34

To zdražení zrcadel mě teď taky nadzvedlo, protože je to snad co půl roku :( jinak ale právě v těhotenství jsem nic neplatila, až jako netěhotná ty zrcadla, 1.screening jsem si nechala dělat levněji na bulovce

Z_eba
Stálice 55 příspěvků 24.06.19 13:38

No… a u koho jsi tam byla? Já zase neplatila skoro nic jako netěná a jako těhotná si myslím, že jsem tam nechala krásných 5-10 tisíc…
3 hrazené utz jsem měla, jenže kvůli nejistotě, zda se malý udrží, se dělal utz co dva týdny, takže 3 byly ještě do velkého utz pryč a potom po mně chtěla každý dva týdny 395 (nově 500 za utz), do toho ty zrcadla, do toho nějaké léky, do toho 115 za fotku a 200 za určení pohlaví… samozřejmě jak jinak tak nějaký ten zánět, kde mi dávala přímo něco v ordinaci a nikdy mi na nic nevypsali papír…
Nevadilo by mi asi nic z toho, kdyby se mnou aspoň někdo mluvil a říkal mi třeba co na tom utz vidím a kdyby mohl manžel se mnou do ordinace… Pardon, jsem se rozjela…

luci.no
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 24.06.19 14:29

@Z_eba pohlavi jsem si u nich z ultrazvuku dokazala urcit sama :lol: Jinak v tehotenstvi jsem neplatila ultrazvuky a to jsem jich mela take vic kvuli hematomu. Jsem tam u nich spokojena. Pri problemu v tehotenstvi me vzala jina lekarka a uplne v pohode. Ale teda jsou to jiz 2 roky. Od te doby jen pravidelne prohlidky.

Edit: V ordinaci se mnou manzel byl a uplne v pohode. Doktorka s tim problem nemela.

Z_eba
Stálice 55 příspěvků 24.06.19 14:39

@luci.no my když jsme se dívali do papírů, co nám dali, tak mohl manžel na každou druhou prohlídku. Nakonec to bylo tak (po renovaci ordinace), že mohl jen na tu v 16. týdnu a po tom, co jsem to nějak okomentovala, změnili na webu i to, že teda může doprovod jen jednou a to opravdu na ten 16. týden. Hradili jsme si proto v porodnici 4D utz, aby vůbec manžel taky z toho našeho zázraku něco měl a mohl to sdílet se mnou.
Pohlaví jsem taky poznala z utz :D - mají super stroje - ale stejně jsem za to zaplatila… a nevím, třeba se změnily nějak hrazené služby od VZP, nicméně teď dávají ceník :(
Prosím ještě ke komu tam chodíš? Ta moje tam už teda není :(

luci.no
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 24.06.19 15:01

@Z_eba ja jsem u OZP a chodim k Dr. Mullerove. Uplne nechapu, proc by manzel nemohl byt v ordinaci. Vzdyt na ocnim, chirurgii, atd taky byt muze… samozrejmosti je neprekazet lekari.

Z_eba
Stálice 55 příspěvků 24.06.19 15:03

@luci.no po rekonstrukci mi řekly, že tam není místo, kam by si manžel stoupl a na prvotrimestrální screen, kam měl mít možnost za ty peníze jít, mi řekla, že se dělá utz vaginálně a že z nějakého etického kodexu tam manžel být nemůže… Nicméně plenty tam má, nevidím důvod, proč by tam být nemohl (také to nechápu), když i v porodnici je se mnou a dívá se bůhví na co horšího, než je vaginální utz :D

luci.no
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 24.06.19 22:32

@Z_eba tak nemeli delat tak male ordinace :D Ja mela na prvnim screeningu i 2,5 leteho syna a protoze neco Dr. nevidela, tak mi udelala vaginalni UZ. Jen na me hodila kus „hadru“ a nikdo nic neresil. Ale bylo to v nemocnici.

Váš příspěvek
Reklama