Gynekologie Karlovy Vary nebo Ostrov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michalka43201
Povídálka 29 příspěvků 19.01.18 09:30
Gynekologie Karlovy Vary nebo Ostrov?

Já musím napsat, že takové nepříjemné lidi jako v Karlových Varech v nemocnici na ambulanci jsem tedy nezažila, už jsem si i stěžovala, ale nevím jak to tam je s výkony, zda lepší dělají v Karlových Varech nebo v Ostrově, jdu na zákrok a myslím že bych z nich měla ještě stres ale zase mají lepší vybavení, tak nevím, má tu někdo zkušenost moc prosím?

Reakce:
Amy22
Kecalka 139 příspěvků 19.01.18 09:59

Lezela sem i v Ostrove i ve Varech a na Ostrov si nemuzu stezovat. Pravda je tam jeden pan doktor ktery nema moc lidsky pristup ale to naprosto vynahradi ostatni personal. Mily ochotni, po zakroku i porodu se me kazdou chvili chodil nekdo ptat jestli neco nepotrebuju.
Ve Varech uz tak dobrou zkusenost nemam, pri prijmu byl pan doktor mily ale sestricka jak osina v zadku. Navic za celou dobu hospitalizace me po (zakroku)doktorky videli jen jednou. Sestricky ani moc neresili jestli sem na pokoji nebo ne.
Ale vsechno je o lidech. Nekdo by si treba na Vary nestezoval ale zase by mu nevyhovoval Ostrov :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >