Gynekologie Karlovy Vary nebo Ostrov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michalka43201
Povídálka 29 příspěvků 19.01.18 09:30
Gynekologie Karlovy Vary nebo Ostrov?

Já musím napsat, že takové nepříjemné lidi jako v Karlových Varech v nemocnici na ambulanci jsem tedy nezažila, už jsem si i stěžovala, ale nevím jak to tam je s výkony, zda lepší dělají v Karlových Varech nebo v Ostrově, jdu na zákrok a myslím že bych z nich měla ještě stres ale zase mají lepší vybavení, tak nevím, má tu někdo zkušenost moc prosím?

Reakce:

Amy22
Kecalka 139 příspěvků 19.01.18 09:59

Lezela sem i v Ostrove i ve Varech a na Ostrov si nemuzu stezovat. Pravda je tam jeden pan doktor ktery nema moc lidsky pristup ale to naprosto vynahradi ostatni personal. Mily ochotni, po zakroku i porodu se me kazdou chvili chodil nekdo ptat jestli neco nepotrebuju.
Ve Varech uz tak dobrou zkusenost nemam, pri prijmu byl pan doktor mily ale sestricka jak osina v zadku. Navic za celou dobu hospitalizace me po (zakroku)doktorky videli jen jednou. Sestricky ani moc neresili jestli sem na pokoji nebo ne.
Ale vsechno je o lidech. Nekdo by si treba na Vary nestezoval ale zase by mu nevyhovoval Ostrov :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >