Gynekologie Kladno Shayna rose - Fara Mcbride

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vavanda
Povídálka 26 příspěvků 04.02.19 22:04
Gynekologie Kladno Shayna rose - Fara Mcbride

Dobrý den, zajímá mě, jestli tu někdo z vás nechodí do soukromé gynekologicke ordinace Shayna rose k doktoru Farovi Farajpourovi.
A pokud ano, jaký Vám naučtoval poplatek. Prosím, zajímá mě poplatek teď a ne před lety dozadu. Děkuji za odpovědi.. :hug:

Reakce:
SimonaSan
Nováček 1 příspěvek 14.02.19 00:31
@Vavanda
@Vavanda píše:
Dobrý den, zajímá mě, jestli tu někdo z vás nechodí do soukromé gynekologicke ordinace Shayna rose k doktoru Farovi Farajpourovi.
A pokud ano, jaký Vám naučtoval poplatek. Prosím, zajímá mě poplatek teď a ne před lety dozadu. Děkuji za odpovědi.. :hug:
Čauky. Neříkal nic, že by zvedal letos cenu, ale minulý rok jsem platila 1500,–. Krom toho pokud jsi těhotná/nebo později budeš, tak se platí poplatek 5.000,–. No, pro někoho je to asi moc, ale v této ceně máš veškeré vyšetření, screening (druhý hradí pojišťovna), prostě vše (kromě fotek z ultrazvuku). Hlavně tady jde o to, že za ty peníze máš odpovídající servis. Já měla 2 klasické státní doktorky a už nikdy víc. Žádná se se mnou nezdržovala, žádný povídání. Tady je to jiné. Pan doktor se ti opravdu věnuje, prostor celé ordinace je jako někde v Egyptě na dovolené. Vůbec bys nepoznala, že jsi u gynekologa. Je vstřícný, můžeš volat 24h/denně. Nečekáš, pokud přijdeš neobjednaná. Ale zkrátka on práci dělá opravdu rád a velmi dobře a za ty peníze to opravdu stojí :) A pokud máš nějaký problém (já mám například PCO syndrom), tak o to víc poznáš perfektní péči. Vše vysvětlí, pomůže, navrhne vhodný způsob léčby :) Manžel mě tam šel jen doprovodit na klasickou prohlídku a pan doktor se mu hned přátelsky představil. Nikdy nebudeš mít pocit, že ho nějak obtěžuješ dotazy a podobně :blush: :blush: ;)
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >