Gynekologie Kolek - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Salome22
Nováček 3 příspěvky 06.10.14 13:50
Gynekologie Kolek

Máte některá zkušenosti s některou z lékařek z gynekologie Kolek? Velice děkuji za případné komentáře. Uvítala bych někoho, kdo chodí k některé z lékařek delší dobu a může doporučit…(Mudr. Kolek a Mudr. Hajdušková nepřibírají :( )

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 13:57

@Salome22 Bud rada Kolk by te mozna zabil a nebo tvoje dite, stejne jako u me :cert: :cert: :cert:

marfra
Generální žvanilka 23264 příspěvků 20 inzerátů 06.10.14 13:57

@Salome22 ja jsem chodila prave ke Kolkovi a pak k Hajduskove. Hajduskova je ted na materske, tak chodim ke Kostrbove. Byla jsem tam ale zatim jen 2× a zatim v pohode.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 14:11

Chodila jsem k Dr. Hajduškové, v těhotentsví a i po porodu jsem byla párkrát u Dr. Kostrbové a jsem spokojená. Z Dr. Kolka mám pocity smíšené, spíš me trochu zklamal.

Salome22
Nováček 3 příspěvky 06.10.14 14:24

Moc děkuji za reakce, chodím ke gynekologovi 16 let, je to starší pán, ale myslím odborník na svém místě…Jen bohužel je pro mě už to dojíždění neúnosné, ale najít jiného stejně dobrého či ještě lepšího je v celku problém.

Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 14:47
@Anonymní píše:
Chodila jsem k Dr. Hajduškové, v těhotentsví a i po porodu jsem byla párkrát u Dr. Kostrbové a jsem spokojená. Z Dr. Kolka mám pocity smíšené, spíš me trochu zklamal.

A čím tě zklamal jestli se můžu zeptat?

Já k němu chodím cca 2 roky, zatím OK. Ale byly to jen preventivní prohlídky… v těhotenství jsem chodila jinam. T.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 16:06

@Trudinka přístupem..ale vše dobře dopadlo, tak je to jedno..jen, že bych se po těchto zkušenostech k němu zas až tak nesnažila dostat..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >