Gynekologie Kyjov

7.6.21 20:08

Gynekologie Kyjov

Ahoj holky, mate prosim doporuceni na gynekologii s peci o tehotne v Kyjove? Stehujeme se do okoli, tak hledam nekoho novyho. Dekuji moc za tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.6.21 21:30

Rozhodně NE MUDr. Gazdíková, pokud tedy stále ordinuje. Špatná zkušenost moje i blízkých, opravdu NE.

• Citovat
  • Nahlásit
8.6.21 09:33
@Anonymní píše:
Rozhodně NE MUDr. Gazdíková, pokud tedy stále ordinuje. Špatná zkušenost moje i blízkých, opravdu NE.

Ano ordinuje, nasla jsem ji na netu. Dekuji za tip. Jeste je tam nejaky doktor Felsinger, tak zkusim jeho. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.6.21 09:40
@Anonymní píše:
Rozhodně NE MUDr. Gazdíková, pokud tedy stále ordinuje. Špatná zkušenost moje i blízkých, opravdu NE.

Proc ne? Pred lety jsem tam chodila. Tak cca pred deseti. Byla ukecana a pratelska, nemela jsem s ni problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 09:16
@KonradovaDenisa68 píše:
Proc ne? Pred lety jsem tam chodila. Tak cca pred deseti. Byla ukecana a pratelska, nemela jsem s ni problem.

No ano, dokud nemáš žádný zdravotní problém, tak je to v pohodě. Má zastaralé respektive žádné vybavení, na každý ultrazvuk se musí do nemocnice. To by ale ani tak nevadilo, horší jsou naprosto zastaralé názory. I v kyjovské nemocnici se o ní doktoři vyjádřili, že některé její metody a názory patří do středověku. Krom toho v její ukecanosti úplně neřeší něco jako lékařské tajemství, klidně ti odvykládá diagnózy předchozích pacientek. Tak pokud nechceš, aby o tvých případných problémech věděla půlka Kyjova, tak to není dobrá volba.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat