Gynekologie Lázničková

Anonymní
7.2.20 10:08

Gynekologie Laznickova

Mam gynekologii na pekarske u p.dr Laznickove.. jsem v 24tt kdyz sem vcera byla na kontrole tak mi nechtela již po 2 udelat ultrazvuk zkontrolovat miminko.. vcera mi ho udelala donucene a navíc mi nechtela rict kolik moje dítě měří a váží prej to uz nezjistí ze je velký.. je tohle mozny? jaky mate na tohle názor?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

528
7.2.20 10:52

Pojišťovna proplatí za celé těhotenství pouze tři ultrazvuky - potvrzení těhotenství a druhý a třetí, zbytek doktor nemá proplaceno od pojišťovny a tudíž ho ti ho dotuje. Pokud chceš dělat při každé návštěvě ultrazvuk, tak se s ní dohodni, že si ho zaplatíš. Nekteří doktoři je prostě nedělají, někteří ano ale nechávají si za to zaplatit a někteří je dělají a je jim jedno, že je nebudou mít zaplacený a nebo si to účtují jinak na pojišťovnu. Váhu dítěte ti fakt na každé návštěvě neřekne, říká se jen na těch velkých ultrazvucích, chceš po ní něco co ona nemusí dělat. Můj doktor vždy na ultrazvuku zkontroluje placentu, pupečník a změří hlavičku, aby zjistil zda odpovídá danému týdnu, ale rozhodně ho kompletně neměří. Jestli chceš něco víc, tak si za to zaplať

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 11:15

Dr Laznickova je blazen. Navrhuju přejít k jinému gyndr. Pokud teda nutně nemusíte mit věřícího gynekologa. V Brně je spousta špičkových lékařů… staci jen zjistit který registruje. Radeji anonymně

• Nahlásit
  • Citovat
5570
7.2.20 13:21

Pani doktorka neni blazen, jen vyznava prirodnejsi postupy a casty utz k tomu proste nepatri. Pokud potrebujes byt castej kontrolovana a s temito postupy nesouznis, najdi si jineho lekare.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama