Gynekologie Maxima Brno - chodíte tam někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 14.04.09 10:27
Gynekologie Maxima Brno - chodite tam nekdo ?

Ahoj holky,
rada bych se Vas zeptala, zda ma nektera z Vas zkusenost s gyn. klinikou Maxima v Brne. Sidli v centru mesta na Zamecnicke, druhou ordinaci maji na Slatine.
Jsem mom. v 7tt a uvazuji, ze bych sla na rizikove (stres v praci :( , zavazne zdravotni duvody nemam). Nemate v tomto smeru zkusenost, zda s tim „delaji“ problem ?
Trosku se bojim, ze se mnou doktor vyrazi dvere :oops: :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
AknelinkaO
Kelišová 5891 příspěvků 17.04.09 20:15

Ahoj Loli, já tam chodím :lol:
Nevím, jestli je ten Tvůj dotaz ještě aktuální, třeba už ses ptala…taky záleží na tom, ke komu chodíš, já k dr. Sládkovi, začínám teď 12tt a sám se mě ptal na neschopenku, i když já čekám dvojky :wink: Ale já ji nechci, jsem osvč a potřebuji i chci ještě pracovat.
Já myslím, že se s nimi určitě rozumně domluvíš, přeji hodně štěstí :lol:

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 18.04.09 18:02

Ahoj Aknelinko :)
ja chodim prave k panu Cïkovi :)
U Sladka jsem byla vcera na prvnim UTZ a furt tak nejak vtipkoval … slysela jsem o nem, ze je rochu sveraznej :)

AknelinkaO
Kelišová 5891 příspěvků 19.04.09 11:12

Loli, no je :wink: Ale já už k němu chodím 14 let, tak ho trochu znám :lol:
A nenechám si nic líbit, takže tam vtipkujeme navzájem :lol:
Tak se hlavně nějak domluv, snad nebude problém. A užívej těhu :lol:

lakerka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.12 19:43
rada

ahojky doporucuji pan doktor sladek maxima u mecdonaldu namesti svobody nejlepsi doktor:)

lakerka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.12 19:46
ahojky

pan sladek sice vtipkuje ale je vynikajici lekar z celeho brna vylecil me a dostal z tech nejvetsich potizich:)a ted cekam miminko a stale k nemu chodim je moc fajn:)

lakerka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.12 19:48
malickost

a to jsem uz 28 tt

KALÁBKOVÁ JANA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.13 16:17
můj názor

JEZDÍM VÍC JAK 10 LET K MUDR ČIKOVI, NEDÁM NA NĚJ DOPUSTIT-VSTŘJI ČAS, ALE JINAM NEPŮJDU. VSTŘÍCNÝ, TRPĚLIVÝ, OCHOTNÝ..MOC MI POMOHL ZA JINÉHO BYCH NEMĚNILA A TO DOJÍŽDÍM VÍCE JAK 50 KM, DĚLÁM SAMA VE ZDRAVOTNICTVÍ A OBJETUJI RADĚJI ČAS, ALE JINAM BYCH NEŠLA. MOHU JEN DOPORUČIT. KALÁBKOVÁ

kristii
Stálice 95 příspěvků 23.09.14 08:18

Zdravim chodim k panu Cikovi..je suprovej ale nevite mahodou nekdo kam se ted podel? Ze v pondeli ke tam za nej mejakej pan Zavodsky a ve stredu pani doktorka…jinak jsem ve 12tt a byla jsem tam vcera na prvnich odberech a nazacatku se me zeptal udkud se bere krev tak mi to pich do prave tam me praskla zila tak to dal do druhe a odebral dalsi 2ampulr pak nedokazal ani udelat ultrazvuk tak jestli nekdo mahodou nevi pac pokud tam nebude pan cik tak asi budu menit :|

Vuninka
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 09.03.15 13:56

Ahoj, chci se zeptat na Vaše názory na pana doktora Sládka. Zvažuji že od něj odejdu.

klenice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 09.03.15 14:26

@Vuninka Můžu se zeptat proč? Já chodím k Číkovi a zvažuju přechod ke Sládkovi :)

kalábková jana
Nováček 2 příspěvky 09.03.15 14:54

Dr Čik je na neschopence, ale chodí téměř denně do ordinace a kontroluje si svoje ovečky, pokud vím, tak se vrátí na pracoviště, taky mi nevyhovuje, žemluvím pokaždé s jiným lékařem, ale odejít se nechystám

kalábková jana
Nováček 2 příspěvky 09.03.15 14:57

Já jsem chodila k dr Čikovi ještě na Tvrdého pod žluťákem několik let, a teď už jen na prevenci, sama dělám ve zdravotnicvtí, hodnotím toto pracoviště na 1 s ***

2012Mex
Závislačka 3972 příspěvků 09.03.15 14:59

Taky chodim ke Sladkovi. Zatim jsem spokojena. Proc uvazujes o zmene lekare?

SnažilKasandra
Kecalka 446 příspěvků 09.03.15 15:27

Holky byla jsem u gyndarky a stezovala jsem si na bolest a tlak v podbrisku a pichani do rodidel a pochvy..stale se nic od patku nezmenilo. Napsala mi horcik a magnosolf a furt se dopuju..ale zadny vysledek… jako furt je to stejne. Pohyby citim obcasne takze doufam ze prdola vse v poradku. No doktorka nic nenasla tak nevim.. me to neprijde jko uplne prirouena bolest v tehotenstvi. Prijde mi to jako neco dost zvlasrniho az tu bolest neumim popsat… no a v tom je ten problem ze..kdyz bych sla do nekocnice reknou si..aaa normalno bolesri v ppdbrisku ale ono to neni normalni je to divnyy. v sede uplne v pohode. Ale kort kdyz si lehnu nebo se zvedam tak to zacne tahnout z ppchvy do podbrisku proste. takova pichlava bolest plus „bolest“ jako kdyz mate treba natazene svaly. Nevim…muzete mi k tomu rict svuj nazor?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >