Gynekologie kdekoliv na Moravě - letité gynekologické záněty

1
16.10.20 13:27

Gynekologie na kdekoliv Moravě - letité gynekologické záněty

Ahojte holky,
Je mi 20 let a již několik let mne trápí chronické gynekologické potíže. Nyní mám za sebou asi 6 měsíční léčbu několika druhy antibiotik (globulek, krémů, probiotik atd.), které mi však vůbec nepomohly.
Když jsem byla na gyndě naposledy, tak mi doktorka řekla, že jsem již v pořádku a že mé problémy jsou přirozené.
Bohužel mi ale nepřijde zhorující se pálení po sexu, silný nakysle zapachající výtok a bolesti při sexu za přirozenó.
Navštěvuji gynekologii na Vsetíně (Mouková), kterou bych ovšem chtěla změnit, protože doktorka mi dle mého názoru již nedokáže více pomoci a ráda bych se nechala léčit jiným lékařem. Mimo jiné se mi nelibí přístuo paní doktorky, která mi vždy udělá pouze stéry na pár bakterií a chlamydie a tím to z její strany končí.
Sám obvodní doktor mi doporučoval nějaké komplexnejší vyšetření sestavající například z odebraní tkáně, vyšetření moči či testu na pohlavní choroby. Žádám Vás tedy o doporučení nějaké gynekologie, která nade mnou po 6. návštěvě během 2 měsíců hned nezlomí hůl a lékař bude testovat a zkoušet, dokud nenalezne příčinu.
Jsem ze Zlína, ale jsem ochotná dojíždět klidně i do Brna, Olomouce či Rožnova (prostě kamkoliv po Moravě, přinejhroším i do Čech) jen abych konečně měla po mnohaletém trápení. Doporučíte mi prosím někoho? Já budu vděčná za všechny tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56
16.10.20 13:58

Zkoušela jsi třeba změnit stravu? Držet nějakou protikvasinkovou dietu? Myslím, že vše je spojené se vším a je dobre to řešit nějak komplexně a ne jen léčit symptomy..
Jinak mužu doporučit gynekologa ve Vyškově - Jiří Riegl. Měla jsem asi půl roku bolesti na levé straně břicha, moje gynekoložka to stále bagatelizovala, neřešila, nakonec jsem byla u urologa, na rtg páteře.. na nic se neprišlo. Pak když jsem přešla k tomuto doktorovi, tak to konečně začal řešit, byla jsem přímo u něj na diagnostické laparoskopii, rozrušil mi srůsty v břiše a od té doby (6let) je to dobré.
Držím palce, ať najdeš někoho, kdo Ti pomůže a jsi brzo zdravá ✊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 14:09

@Makajka Moukova je doktorka na baterky(nabízí hlavně své prášky aby vydělala), takhle léčila mě i ségru, ségra to měla už fakt blbé, přešla jinam a dostala antibiotika víckrát silnější, po všech vyšetření a je zdravá. Já taky přešla jinde chodím na proti do Gyneka k Mudr. Janáčovi, jsem moc spokojená, kvasinky už po delší době taky nemám. Ale hlavně zkus změnit stravu, přidej kysané výrobky a klidně přidej probiotika, vynechej bílou mouku a cukry.

• Citovat
  • Nahlásit
7799
16.10.20 14:27

Doporučuji Mudr. Henriettu Nazari..leta lékaři řešili mé gynekologické potíže, náhodou jsem se s k ní dostala a vše vyléčila mávnutím kouzelného proutku..jinde mě neustále léčili Entyzolem, Macmirorem, mastema a vším možným..nikdo se nesnažil udělat rozbor na ureaplasma a světe div se..ona udělala, diagnóza jasná, vyléčila a mám Xlet klid..

Teď mi pomohla k otěhotnění po pěti letech.. takže asi tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4309
16.10.20 14:54

Doporučila bych MUDr Milana Kafku, nevím kde tedy teď ordinuje, ale je to výborný, empatický lékař. Nic nenechává jen tak, vyslechne a hledá řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama