Gynekologie na Zeleném Pruhu - Praha 4 - chodí někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 25.11.08 11:31
Gynekologie na Zeleném Pruhu - Praha 4- chodí někdo?

Holky, už se tu občas gynekologové řešili ale nedozvěděla jsem se nic o tomto.

Chodí někdo na Zelený Pruh ke gynekolog-porodník, Mudr. Bedřich Turín ?
Zajímaly by mne vaše názory na něj…

Pořád mi tvrdí, že prohlídka stačí jen jednou do roka, což mě osobně připadá málo a navíc se tam platí 700 za rok, což by znamenalo, že jedna prohlídka mě vyjde na 700,– Kč…

Má s ním, nebo tímto zařízením na Zeleném Pruhu nějaké zkušenosti?
Děkuji všem…
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.08 13:38

Ahoj, na zelený pruh chodím, jen k jinému lékaři, Mudr. Matějovskému. Taky platím, ale ne 700, páč jsem na mateřský, takže naposled to bylo 600. Chodím na prohlídky, pokud nemám potíže 1× za rok. Chodila jsem k němu 2 těhotenství ze 3 a byla jsem spokojená. Sice platíš, ale zase má veškeré vybavení včetně monitoru, májí i malý sál pro drobné výkony, já jsem tam spokojená i když to vychází na velký peníze, pokud tam fakt jdeš 1× za rok.
Po tom, jaký gynekology už jsem zažila, jsem nadmíru spokojená, péče je tam řekla bych na nadstandartní úrovni, veškerý těhu vyšetření kromě krve na genetiku mi dělal tam, nemusela jsem nikde lítat, což mi dost ulehčilo situaci.Tak ať jsi spokojená, Abaja

petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 25.11.08 14:39

Ahoj, já chodím k MUDr. Bedřichu Turínovi a jsem maximálně spokojená :lol: Ano, platí se tam roční příspěvek, ale to je už snad všude.

Co se frekvence prohlídek týče - nemyslím si, že pokud jsi v pořádku a zrovna nejsi těhu, tak že by bylo potřeba je častěji. Jedná se přeci o preventivní prohlídky. Myslím, že 1× ročně je standard.

Já k němu chodím již několik let, teď už s druhým těhu. Nemohu si ho vynachválit. Přijde mi velmi pečlivý, trpělivý, vždy vše detailně vysvětluje, nakreslí apod. Vždy mi dá prostor pro mé dotazy. Přešla jsem k němu před pár lety poté, co mne jednou operoval. Taky musím říct, že je při vnitřních prohlídkách velmi opatrný. A to vím, o čem mluvím - mám za sebou už 5 gyn. operací a gynekologů jsem zažila opravdu hodně a často to bylo dosti bolestivé. Tady vždy bez problémů.

A ještě k tomu poplatku - zkus si nejdříve ověřit, jak je to v jiných ordinacích. Ale když to pak vezmeš tak, že budeš těhu, tak tam půjdeš za ten rok hodněkrát, ale poplatek je jen jeden.

Taky jsem k tomuto MUDr. doporučila svou kamarádku a ta je s ním také velmi spokojená.

Co bych této ordinaci (jmenuje se to Gyncentrum) vytkla, jsou sestřičky. Přijdou mi většinou takové nepříjemné. Ale neřeším to, MUDr. je pro mne důležitější.

Co mi v této ordinaci ještě přijde dobré, že tam mají malý operační sál, kde se dělají drobné ambulantní výkony (např. mi tam jednou dělali plastiku hrdla) - přijdeš před zákrokem, z narkozy se tam pak 2 hodiny vyspíš a už si tě rodina může vyzvednout.

Tak to jsou mé reference.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 25.11.08 14:43

Já už k němu práve chodím 5 let… a teď jak se snažíme o mimi, tak mne zajímají vaše názory i proto, abych věděla na co se u něj v těhu připravit a zda u něj zůstat…

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 25.11.08 14:44

A s těma sestřičkawma máš pravdu, občas se tváří hrozně… :?

petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 25.11.08 15:08
BettyB. píše:
Já už k němu práve chodím 5 let… a teď jak se snažíme o mimi, tak mne zajímají vaše názory i proto, abych věděla na co se u něj v těhu připravit a zda u něj zůstat…

No jak říkám - já jsem u něj druhé těhu a neměnila bych :lol: je výhoda, že má UTZ v ordinaci, takže mi vlastně dělá UTZ pokaždé (když to není ten velký screening, co je 3× za těhu, tak jen mrkne, zkontroluje srdíčko, já se pokochám. Když je screening - což jsme zrovna byli dnes - tak to trvá i třeba 20 min a diváci jsou vitání :lol: ).

My když jsme se začli snažit - tak jsem k němu šla a říkám, že se začnem snažit. On tedy OK, že to u mne teď vypadá vše dobře, takže by neměl být problém. Když se nám to nebude prý dařit do cca 8 měsíců, tak že mám přijít. No a nám se to povedlo u prvního mimča hned na poprvé.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 25.11.08 15:21

Mě taky řekl, že je vše o.k. a že se můžeme vesele snažit, ale mám jen jeden vaječník…Tak snad se taky brzy zadaří, ale myslím, že ty jsi někam do diskuze psala, že máš také jen jeden (nebo se pletu)?

Teruška
Kelišová 7235 příspěvků 25.11.08 15:29

Já k nemu taky chodim a je bajecnej, ma krasnej pristup k zenskejm, narozdil od jeho kolegy od ktereho jsem odesla k nemu…

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 25.11.08 15:34

Holky, já napsala Evžen? Je to normální? Chodím tam 5 let a mám celou dobu za to, že je to Evžen…a teď mi došlo, že je skutečně Bedřich!!! 8O

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.08 20:53

Platit 700 za preventivní prohlídku, kterou už tak zaplatíš ze zdravotního pojištění mi připadá fakt hustý…

88lucinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.10 21:34
Kontakt

Prosím zda máte někdo kontak na ordinaci kde ordinuje doktor Turín prosím pošlete mi ho nějak to nemůžu nikde najít… Díky moc zelvoid.litv@sez­nam.cz

verculinek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.10 17:37

nevíte nědo ordinační hodiny Beřicha Turína a nebo kdy ta jsou sestřiky, abych si mohla jít jen pro prášky? děkuji předem moc

PetraMi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.11 08:14
Kontakt

Nemáte někdo prosím kontakt, příp. internetový odkaz na Gyncentrum na Zeleném pruhu?
 Díky

Azafata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.12 08:12
Mudr. Turin

Ahoj, Mudr. Turin je nejlepsi doktor na svete. Chodim k nemu az vic nez 10 let a doporucil ajsem k nemu vsechny svoje kamaradky avsechny jsme nadseny, jak je pan doktor ohleduplny a peclivy. Rozhodne se 700,– rocne u nej vyplati. Drive jsme mivaly problemy s chovanim sester, ale i to se za posledni dobu hodne zlepsilo

Jenny111
Nováček 1 příspěvek 25.10.12 13:00
MUDr. Turín

Holky MUDr. Turín je báječný, určitě doporučuji, ale sestry mě fakt štvou, jsou arogantní a neochotné, už léta mám s nima problém. Platíte a ještě, aby jste se jich pořád o něco doprošovali, jejich přístup není na místě. Měl by se to dozvědět někdo nadřízený.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >