Reklama

Gynekologie Orlí, Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kiiara
Povídálka 13 příspěvků 11.10.18 18:41
Gynekologie Orlí, Brno

Jak řešit to, když jsem chodívala k jedné lékařce na Orlí, ale ta tam teď aktuálně vůbec neordinuje. Nevím, jestli je striktně vedená jako muj ošetřující lékař, nebo jestli teď v době její nepřítomnosti můžu navštěvovat jiného lékaře a chodit na pravidelné prohlídky. Je nutné řešit přechod ke druhému lékaři, když se jedná o totéž centrum? 8o

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLendeš
Kelišová 5288 příspěvků 11.10.18 18:46

@Kiiara Bez problému se můžeš objednat k jinému lékaři, nic řešit nemusíš. Taky tam chodím aktuálně k jinému.

Sibarita
Kecalka 497 příspěvků 11.10.18 19:42

@Kiiara Ahoj, Mudr.Krouzelova? :D Puvodne jsem chodila k ni, ale co ma miminko tak jsem se k ni uz asi rok nedostala, chodim podle toho k tomu, jaky lekar zrovna ordinuje kdyz potrebuji. Nejraději ale k panu Unzeitigovi, u toho jsem spokojena :palec:

Fazulina
Závislačka 3503 příspěvků 11.10.18 20:06
@Sibarita píše:
@Kiiara Ahoj, Mudr.Krouzelova? :D Puvodne jsem chodila k ni, ale co ma miminko tak jsem se k ni uz asi rok nedostala, chodim podle toho k tomu, jaky lekar zrovna ordinuje kdyz potrebuji. Nejraději ale k panu Unzeitigovi, u toho jsem spokojena :palec:

No já taky, ordinuje jen v úterý a ten rezervační systém je pořád plný. Jenže já mám se změnou gynekologa dost problém, takže raději nejdu vubec :lol:

vrabshak
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 20:27

Úplně v klidu ke kterémukoliv lékaři. Já pár měsíců poté co paní doktorka Krouželová na mateřskou otěhotněla a dochodila jsem u jiné paní doktorky na Orlí bez problému. Takže bez obav :)

Sibarita
Kecalka 497 příspěvků 12.10.18 07:36

@Fazulina Nestyd se a jdi k jinemu, je to fakt moc dulezite. Moje babicka se stydela chodit na gynekologii a pak uz ji nepomohli-rozjeta rakovina čípku-jen proto, ze se stydela :,( ..mne uz je to jedno ke komu jdu, hlavne, aby to byl sikovnej a normalni clovek. Tak seber odvahu a jdi ;)

Fazulina
Závislačka 3503 příspěvků 12.10.18 15:43
@Sibarita píše:
@Fazulina Nestyd se a jdi k jinemu, je to fakt moc dulezite. Moje babicka se stydela chodit na gynekologii a pak uz ji nepomohli-rozjeta rakovina čípku-jen proto, ze se stydela :,( ..mne uz je to jedno ke komu jdu, hlavne, aby to byl sikovnej a normalni clovek. Tak seber odvahu a jdi ;)

No, spíš se objednám k ní, třeba dlouho dopředu. :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >