Gynekologie Ostrava otěhotnění

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.1.22 13:41

Gynekologie Ostrava otěhotnění

Zdravím vás,
přišla jsem pro radu, jestli má někdo zkušenost s dobrou gynekologii v Ostravě, kde by jen bezhlavě nepredepisovali hormony bez dalších vyšetření? :roll: mám problém s otěhotněním, snažíme se už 8 měsíců. Bohužel potřebuju řešit absenci ovulace. Zkoušela jsem bylinky, vitamíny, ale nic prozatím nepomohlo srovnat cyklus. Prosila jsem o hormonální profil svou doktorku, ta řekla, že mi napíše progesteron, abych měla krvácení. :nevim: což neřeší problém. Ptala jsem se i na sledování velikosti folikulů, ale to taky zavrhla, že není jej třeba dělat. Nerada bych narazila znovu na doktorku nebo doktora stejného ražení. Máte někdo zkušenosti, že někdo hned začal s folikulometrii, odběry apod.?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4.1.22 14:04

A co zajít do caru v Ostravě? Já taky nemohla otěhotnět, udělali nám s manželem veškerá vyšetření a přišli na to, kde je problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
4.1.22 14:17

Ja jsem chodila teď do Reprofitu v Ostravě. Tam hned začali s hormonálním profilem, zjišťovali kde mám problém. A neboj, neplatis za vyšetření. A o IVF IUI ani slovo nepadlo. Byli zlatí :srdce: díky nim jsem těhotná 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.22 14:21

@Midliva taky sem chodila do Reprofitu 😊 sice KET až na potřetí, ale konečně to vyšlo 😊 klinika má skvělý přístup ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 14:34

Aha, kouknu teda na ten reprofit. A źádanku nějakou asi nebudu potřebovat, že? Nebo je nějaká doba, po které se můžu tam objednat? Někde se totiž udává po 1 roce neúspěchu :nevim: mám právě strach, že hned po pozdravu hned začnu v těchto centrech platit za vse :roll: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4.1.22 14:39

Žádnou žádanku nepotřebuješ, stačí tam zavolat a objednají vás na první konzultaci. Opravdu se za žádná vyšetření neplatí 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 14:42

@panialigiova v tom případě mockrát děkuji za radu, zkusím tam zavolat :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie