Gynekologie Praha 4 těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vážkaa
Nováček 8 příspěvků 14.10.14 15:12
Gynekologie Praha 4 těhotenství

Dobrý den, jsem v Praze nová, momentálně asi v 7tt a potřebuji sehnat gynekologa nejlépe v Praze 4. Během dneška s včerejška jsem obvolala drtivou většinu, na kterou jsem nalezla vcelku dobré recenze, ale všichni mají stop stav a nevezmou mě. Ve městě, ve kterém jsem se narodila mám nejlepšího gynekologa na světě, od kterého se mi opravdu nechce odejít, ale dojíždění si v těhotenství nemohu dovolit. Mohla byste mi některá poradit kam bych se popřípadě mohla zkusit podívat či zavolat a kdo by mě a prckovi věnoval svůj čas a péči? Už jsem opravdu zoufalá :,( Moc díky všem :kytka:

Reakce:
danyk
Generální žvanilka 23476 příspěvků 14.10.14 15:17

@Vážkaa co gynporscan.cz dr. Kučerová (na Andělu, dobře dostupné). Já u ní byla na screeningu a AMC.

Malen
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 14.10.14 15:25

Mudr. Tobrman. Převoznická 6, Praha 4 - Modřany. 241 773 183. Je velice známý v Praze a naprosto spolehlivý, dělá utz při každé kontrole, je spolehlivý. bere nové pacientky, jen nemá rád pacitnetky, ketré jsou těhotné a chodí jinam, díky tomu, že mají za sebou již nějaká vyšetření. ale když mu vysvětlíš situaci, možná Tě vezme. Mohu doporučit a se mnou 3 další kamarádky.

luffinka
Závislačka 3088 příspěvků 14.10.14 15:32
smilestrawberry
Echt Kelišová 7726 příspěvků 14.10.14 15:40

@Vážkaa ordinace dr Kolka, je tam několik lekarek :)

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 14.10.14 15:44
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >