Gynekologie pro náročnou - Praha

188
5.3.16 17:06

Gynekologie pro náročnou - Praha

Ahoj holky, mohly byste mi doporučit gynekologii pro náročnou pacientku jako jsem já?
Byla jsem u 2 gynekoložek-krásné moderní ordinace, poplatky (ty mi nevadí, pokud za ně dostanu odpovídající služby), milé a vstřícné jednání…jenže. Ani jedna mi nedokázala odpovědět na otázky, předepisovaly mi HA a i přesto, že jsem z nich měla potíže a šíleně zadržovala vodu, tak mi nabídly téměř totožné, čímž se nic nevyřešilo a problémy mám dodnes. Potíže s bolestmi atd neřešily, prý to přejde…
Je mi fuk, jestli je to muž či žena, mám tyto požadavky:

• vstřícnost, abych se necítila jako položka, ale jako klient/pacient
  • nepředepisování HA bez rozmyslu, respektování mého názoru
  • příjemné prostředí
  • milá sestra
  • šetrné vyšetření, žádný řezník prosím (od mladé doktorky mám trauma dodnes).
  • aby to byl sympatický člověk

Moc děkuji! Lokalita je mi fuk, dojedu kamkoliv v rámci Prahy a blízkého okolí, pokud to bude stát za to. DÍky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.3.16 17:11

Ja mam skvelou doktorku. Presla jsem k ni kvuli tomu, ze moje stara doktorka ze zdravotnich duvodu skoncila. A uz bych nikdy nemenila. Vysetreni me neboli, je dukladna a strasne mila. Mrknete se na jeji stranky. http://www.profigyn.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
5.3.16 17:28

http://www.firmy.cz/…ostivar.html

Já mám stejné požadavky (a problémy s HA) jako ty, a tady se mám príma. V ambulanci pracují 2 lékařky a 1 lékař. S oběma ženami mám dobré zkušenosti, co se týče komunikace, vyšetření, respektují plnohodnotně mé názory a snaží se vyjít vstříc. A sestra je bezva, takový smíšek :)

A poplatky se tu neplatí, jen 40 Kč za plastové zrcadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
729
5.3.16 17:35

Já jsem taky přešla a jsem nadšená, Mudr. Mikešová. Vyká, ale oslovuje jménem, což je hodně příjemný. Má kladný přístup k celostní medicíně. Pochopí, jak se cítím, když jdu s nějakým problémem, protože je sama ženská. A navíc, také jsem nechtěla hormonální antikoncepci a ona to dokonce schvalovala a poradila možnosti. Nevím zda nabírá. http://www.kcksalve.cz/….php/nas-tym?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
5.3.16 17:36

Já chodím na Gyn Medico a jsem spokojená. Sice je to finančně náročnější :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
5.3.16 18:10
@Hermio píše:
Já jsem taky přešla a jsem nadšená, Mudr. Mikešová. Vyká, ale oslovuje jménem, což je hodně příjemný. Má kladný přístup k celostní medicíně. Pochopí, jak se cítím, když jdu s nějakým problémem, protože je sama ženská. A navíc, také jsem nechtěla hormonální antikoncepci a ona to dokonce schvalovala a poradila možnosti. Nevím zda nabírá. http://www.kcksalve.cz/….php/nas-tym?…

PLatí se u ní sponzorské dary? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
5.3.16 18:12

Já jsem si říkala jak náročná když jsem četla nadpis a teď si říkám že toto je přece normál ne? nepřipadá mi to nic extra… u nás je takový skoro každý doktor, ale nejsem z Prahy

• Nahlásit
  • Citovat
24949
5.3.16 18:15

Milá sestra :mrgreen: :palec:
Tu bych brala taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31851
5.3.16 18:19

MUDr. Libor Novák :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9447
5.3.16 18:21

Řezník :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8683
5.3.16 18:23

@Hermio : souhlasím, dr Mikešová je skvělá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1191
5.3.16 18:31

Měla jsem se svou bývalou doktorkou taky problémy, tak jsem před lety přešla do Gynemu www.gynem.cz - chodím na Prahu 6 k dr. Vicenovi. Nejlepší lékař, jakého jsem kdy měla, jak po odborné tak po lidské stránce. Platí se roční poplatek 2000,– Kč, ale stojí mi to za to. Pan doktor je skvělý, na úvodní vyšetření si berou tuším 45 minut, udělal mi důkladný uzv a vysvětlil mi, co kde je a proč to právě tak je atd. Při vnitřním vyšetření také vždy vysvětluje co dělá a co bude následovat. Pokaždé když tam člověk přijde pan doktor s ním vždy probere aktuální osobní situaci, zeptá se, co rodina, jak se mají, je vždy vstřícný a usměvavý. Při roční prohlídce je uzv samozřejmostí.
Sestřičky jsou také moc milé a když jsem tam chodila na těhotenské vyšetření už jsem se tam cítila jako u kamarádek, jak jsme si tam s nimi vždycky popovídaly.
Když o tom tak přemýšlím tak je to asi jediná ordinace, kam se vždycky těším :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13741
5.3.16 19:34
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
749
5.3.16 19:43

@leslie01

možná nejsi náročná, ale bylo by dobré znát i Tvé celkové chování u lékaře.
Pokud Ti nesedí HA je nutné se ozvat, lékaři běžně mění HA. Ale Ty spíš řešíš prostředí, milou sestru a sympaťáka. Hold se smiř s tím, že vždy budeš -klient/pacient, pokud nestojíš na druhé straně -ten, kdo ty kolonky vypisuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34000
5.3.16 20:04

Dobrý gynekolog se pozná, až když je problém. Sympatie být nemusí, důležitá je profesionalita. Ale k tématu ambicare.eu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama