Gynekologie pro nové pacienty Brno

6
6.5.21 00:58

Gynekologie pro nové pacienty Brno

Ahoj holky,
ja mam fakt moc blby dotaz - ale neznate nejakougynekologii, kde nabiraji nove zajemce v Brne? Idealne v okoli Zabin. Nejakou dobu tu ted budu bydlet. Ale zatim mi vsechny lekarky tak akorat popraly mnoho stesti s hledanim :D. Ale ze maj plno…

Moc dekuji a doufam, ze jsem tu nezalozila spamovou diskuzi.
Peta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
997
6.5.21 01:13
@Peta Pu píše:
Ahoj holky,
ja mam fakt moc blby dotaz - ale neznate nejakougynekologii, kde nabiraji nove zajemce v Brne? Idealne v okoli Zabin. Nejakou dobu tu ted budu bydlet. Ale zatim mi vsechny lekarky tak akorat popraly mnoho stesti s hledanim :D. Ale ze maj plno…Moc dekuji a doufam, ze jsem tu nezalozila spamovou diskuzi.
Peta

Zkuste si zavolat do prenatalniho centra Dvořák. Nevim jak ted, ale jeste v unoru tam prechazela kamaradka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
6.5.21 01:31

Zkus gynop.cz v Komíně, to je od Žabin kousek.
Pan doktor je poměrně od rány, takovej trochu dr. House, takže ho ne všechny pacientky vydýchají, tak by mohl mít volno :D Ale mně to vyhovuje a po odborné stránce jsem s ním spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.5.21 01:42
@Arnoštice píše:
Zkus gynop.cz v Komíně, to je od Žabin kousek.
Pan doktor je poměrně od rány, takovej trochu dr. House, takže ho ne všechny pacientky vydýchají, tak by mohl mít volno :D Ale mně to vyhovuje a po odborné stránce jsem s ním spokojená.

Juuuva mane, tak dr. House mit jako gynekologa… ale alespon mi nekdo uprimne rekne, ze mam velky zadek, urpimne mi sdeli rakovinu i s poctem dni do meho konce a budu rada, kdyz mi neudela domaci prohlidku :D :D.
Volim to jako posledni moznost, pokud mne odmitnou i v tom Dvorakovi. Takze se tam s velkou pravdepodobnosti objevim.
Jo a dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
6.5.21 02:05

Ahoj, tak v Žabinách bohužel nevím, ale jinak bere MUDr. Zlámal v Řečkovicích, tak v krajním případě můžeš zkusit. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
359
6.5.21 07:56

Ahoj, já se nedávno registrovala do Prenatalu na Veveři k MUDr. Gregušovi a zatím velká spokojenost 🙂 pro mě je výhoda i to, ze tam je odpoledne od 14 do 18 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
6.5.21 09:32

Dobrý den mám problém z výtokem. Byla jsem na gynde. Dělali mi výtěr a dneska mi volali že mi našly přemnožené mikroby v pochvě. A furt beru antibiotika a nic už nevím co stím mám dělat. Můžete mi poradit děkuji moc. Jsem už zoufalá. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
6.5.21 13:43

@Peta Pu On říká „kus ženské“, jsem ten samý případ :D Není negativní, ale když jsou náznaky problému, řeší to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.21 15:10

Nové pacientky nabírá MUDr. Kovářová z Centra prenatální diagnostiky, moc doporučuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat