Udělal se mi pupínek tam dole

Anonymní
13.11.19 06:18

Gynekologie-pupinek tam dole? Foto

Mám nového pritele. Dole jsem si všimla, ze se mi udělal bílý pupinek na malém stydkem pysku celkem hluboko. Nic na kraji. Je to pupinek s bílou hlavičkou. Není to vypoukle. Nevíte co to muže být? Je to nakažlivé?
Udělala jsem foto, orizla, jsem to co nejvíce. Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5746
13.11.19 07:00

Beďar… mi ho na gyndě vymáčkli.
Jinak nechutné foto, kujva kdo si fotí pipku. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 07:02

@kve-tinka moc se omlouvám pokud jsem vás pohorsila. Jen už jsem byla opravdu vylekanà z toho s na gynekologii je dnes zavřeno

• Nahlásit
  • Citovat
12223
13.11.19 07:17
@Anonymní píše:
@kve-tinka moc se omlouvám pokud jsem vás pohorsila. Jen už jsem byla opravdu vylekanà z toho s na gynekologii je dnes zavřeno

tak věřím, že je to nepříjemné, ale jestli s tím půjdeš na gynekologii dnes, zítra neo za týden - je to úplně jedno, není to smrtelná nemoc, abys do zítřka nevydržela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 07:19

@stinga neříkám ze to je smrtelná nemoc. Hlavně jsem se s tím nikdy nesetkala. Navíc mám teď nového partnera, tsk jsem se lekla, jestli mě ničím nenakazil

• Nahlásit
  • Citovat
4644
13.11.19 07:53

Tak jsem koukla na fotky pohlavních chorob, co znám, můžeš být klidná, syfilis to není. Ale docela mi to připomíná ten vřídek u kapavky. Když si zadáš kapavka, tak mi to přijde docela podobné tomu, co je tam vyfocené na penisu. :nevim: Jinak tedy se těším, co mi teď bude chodit za reklamy :roll: Zřejmě Používejte kondom, což zřejmě nechodilo tobě :nevim: Ovšem s největší pravděpodobností to je asi ten beďar ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 07:56

@mau-mau a nevíte co s tím mám delst? Nějaký krem nebo co

• Nahlásit
  • Citovat
22026
13.11.19 08:15
@Anonymní píše:
@mau-mau a nevíte co s tím mám delst? Nějaký krem nebo co

Antibiotika. Zeptej se chlapa, jestli nemá výtok. Prohlídni mu ho. Léčení pak musí podstoupit oba, jinak je to k ničemu.

Jistotu ti dá jen gynekolog.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 08:17

@Russet tak pokud to je jen bedar tak to asi nakažlivé nebude. On prý nemá nic

• Nahlásit
  • Citovat
4644
13.11.19 09:36

Aaaa, už je to tady, reklama na Postinor 2 mi přišla.. :D :roll:.. jestli je to beďar, tak já bych to vymáčkla, ne? :mrgreen: Nebo se to nějak zahojí samo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22026
13.11.19 17:43
@Anonymní píše:
@Russet tak pokud to je jen bedar tak to asi nakažlivé nebude. On prý nemá nic

Tak tím líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek