Reklama

Gynekologie spolupracující s CAR Mladá Boleslav

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mejminka
Kecalka 296 příspěvků 12.12.16 10:47
Gynekologie spolupracujici s CAR Mlada Boleslav

Dobry den, moc prosim o radu, nevi nekdo o nejakem lekari/lekarce v Mlade Boleslavi, ktery spolupracuje s CAR? K Sochurkovi chodim ale planuji u nej skoncit. Mam s nim spatne zkusenosti.

Reklama

Reakce:

Happyfamily
Povídálka 21 příspěvků 12.12.16 11:24

Ahoj, můžu se tě zeptat jaké špatné zkušenosti máš se Sochůrkem?

bejbyn
Echt Kelišová 9699 příspěvků 12.12.16 11:31

@Mejminka Co vím, tak dr Čepelík ze Škodovky spolupracuje s několika Cary-Iscare, Gennet, Pronatal, UPMD, Apolinář a Motol.

Russet
Extra třída :D 10299 příspěvků 12.12.16 11:51

Ja byla u dr. Sochůrka na screeningu a nemůžu si stěžovat. Dr. Čepelík ordinuje i Mn. Hradišti dvakrát týdně.

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 12.12.16 12:58

Já si taky na dr. Sochurka nemůžu stěžovat. Byla jsem tedy u něj jen 2× na screeningu, ale super přístup.

Mejminka
Kecalka 296 příspěvků 12.12.16 17:45

Ono co jsem si takhle na recenzich o Sochurkovi bohuzel az ted precetla tak je fajn dokud nenastane nejakej problem. Ja jsem k nemu sla s jednim problemem, on mi dal leky jeste k tomu na problem ktety nemam, jinak by mi to nevadilo, ale tim ze jsem po KETu a zavadim si 3× denne hormony a utrogestan, jeste k tomu mam zaludek jak na vode a on mi rekl ze tech 9 tablet denne budu muset polikat tak me docela zaskocil. Volala jsem do sveho CARu a tam mi rekli ze kdyz budu leky polikat ze mi po tom bude akorat spatne ale tehotenstvi to nepodpori. Podotykam ze jsem mu prinesla zpravu z KETu a o tom zaludku jsem mu taky rekla. Tak jako parfon, ale clovek narve x tisic a energii do IVF a pan doktor mi to pak malem podela? Uz me k nemu nikdo nedostane. Jinak o tom Cepelikovi jsem nevedela, hned zitra si tam zavolam, toho mam rada, je to fajn doktor :)

Happyfamily
Povídálka 21 příspěvků 12.12.16 17:55

To mě u Sochurka dost překvapuje. Chodím k němu jiz dlouhou dobu a i když jsem byla těhotná tak byl fajn a i když jsem měla vážný problém tak mi pomohl.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama