Gynekologie v 5. týdnu

Anonymní
17.9.21 17:26

Gynekologie v 5tt?

Zdravím, včera jsem byla večer na pohotovosti se zánětem močového měchýře. Doma jsem dodělala předtím TT a byl pozitivní. Měla bych být tedy na začátku 5tt. Dostala jsem ATB, dnes ráno jsem volala gynekologovi, řeklo že ATB jsou v pořádku a objednal mě k sobě na pondělí. Přijde mi to brzy, přeci tam ještě nemůže být nic vidět ne? Čekala jsem, teď mě objedná tak za dva týdny. Je to standardní postup? Děkuji za zkušenosti!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1000
17.9.21 17:41

Asi si chce byt jisty, ze se Ti zanet nerozsiri i jinam. Standardne se skutecne chodi pozdeji, ted tam jeste nic neuvidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3384
17.9.21 17:48

Jen běž. Zánět a ATB na začátku těhotenství není žádná výhra. Doktor chce mít jistotu, že je všechno v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 17:53

To já určitě půjdu, jen mě to trochu vyděsilo.

• Citovat
  • Nahlásit
1407
17.9.21 18:01

Tak jako mě hnala na gyndu doktorka už v 6tt a moc jsem nechápala, proč. Trochu jsem to odsouvala. Hlavní pro mě byly všechny tři screeningy. V podstatě nechápu tu poslednost tady chodit každý měsíc na UTZ :zed:

Nevím, co by v případě těch ATB doktor asi tak vykoukal :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 18:18

Mě hnal doktor taky v 6tt, ale, aby vyloučil mimodelozni, protoze uz jsem jedno prodelala… jinak me pak objednal zase za dva tydny na srdicko …

• Citovat
  • Nahlásit
133
17.9.21 18:28

Ahoj a kdo ti řekl ze tam nemůže jít nic vidět já jela ke svému gynekologovy kvůli spineni byla sem 5+3 a na ultrazvuku uz byli vidět krásné dvě bublinky takže může jít něco vidět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 07:07

Tak jsem zpět od lékaře, řekl že mám zesílenou stěnu dělohy, viděl žluté tělísko a „zasvetleni, zatím bez zřetelného gest. váčku“ vzal krev a podle výsledků HCG se domouvime jak dál. Říkal že je to v začátku a zatím je brzy na závěry.

Tak to mi tedy řekněte, proč si mě tam tak brzy zval :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
26804
21.9.21 14:53
@Anonymní píše:
Tak jsem zpět od lékaře, řekl že mám zesílenou stěnu dělohy, viděl žluté tělísko a „zasvetleni, zatím bez zřetelného gest. váčku“ vzal krev a podle výsledků HCG se domouvime jak dál. Říkal že je to v začátku a zatím je brzy na závěry.Tak to mi tedy řekněte, proč si mě tam tak brzy zval :lol:

asi potřeboval „body“ - vykázat péči na pojišťovnu, protože jinak to fakt nedává smysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 14:56

@stinga Nevím, přitom je to opravdu dobrý a zkušený doktor, tak jsem myslela, že to bude všechno v klidu 😏 podle HCG si mě pozval na čtvrtek ráno znova…ale upřímně bych šla raději rovnou později a ne tyhle nervy… No, tak snad už tam něco uvidí a nepozene mě za tři dny znova 🙈

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat