Gynekologie v Brně - aktuálně

24.3.20 12:33

Gynekologie v Brně - aktuálně

Ahoj ženy,
má otázka je prostá, ale řešení obtížné… Jaká je opravdu dobrá gynekologie v Brně?
Pročetla jsem spoustu diskuzí tady, ale většina z nich je starších a mnoho věcí se mohlo změnit.
Ráda bych našla někoho pečlivého, kdo bude opravdu hledat příčinu problémů a ne jen na všechno předepisovat antikoncepci… taky by bylo fajn, kdyby nebyl(a) úplně proti bylinkám a přírodním přípravkům, ale není to podmínka, chápu, že v tomto směru to bude asi těžké.
Někdo aktuální zkušenosti s Ludmilou Lázničkovou z CENAPU? Názory na znamemlekari i v jiných diskuzích jsou neskutečně odlišné a já jsem z toho dost zmatená… je ale fakt, že jsou to třeba pět let staré posty, ocenila bych nějaké aktuální info, jak je to teď.
Pak mám ještě v oku gynekologii Šárka, ale taky jsem četla, že se jejich přístup postupem času změnil a pacientky byly nespokojené.
Jinak podle stránek různých ordinací na netu, které jsem samozřejmě prošla, se absolutně nedokážu rozhodnout, všechny slibují báječnou péči, individuální přístup a nejlepší vybavení. Kéž by všechny ordinace opravdu takové byly! :roll:
Myslím, že mít dobrého gynekologa je nesmírně důležité a bojím se, že si vyberu špatně a naletím.
Díky za vaše doporučení!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

353
24.3.20 12:39

@WillyEdwardWonka, pokud netrváš na doktorce ženě, já chodím k panu Dr. Nevrlkovi už spoustu let (Sanemedica) a musím říct, že je opravdu výborný. Nemá asi super high tech ordinaci s nablýskanými zrcadly a koženými křesly v čerkárně, ale profesionál každým coulem, zbytečně nestraší, ale ani nemaže med kolem pusy, dá se s ním diskutovat a také oceňuju jeho lidský přístup. Jen nevím, jestli ještě nabírá nové pacientky, a taky v téhle době jestli vůbec někdo ordinuje pravidelně a nabírá nové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2917
24.3.20 12:49

@WillyEdwardWonka na ulici vodní je prý genekoložka, která je dokonce spíše proti antikoncepci a to i co se rýče ochrany, raději prý doporučí nějakou alternativní ochranu. Tak se asi snaží řešit věci alternativně. Ale zkušenost nemam, ani jestli teď bere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3260
24.3.20 13:17

http://m.mudrmariesvrckova.webnode.cz/#…. cz-13152268

Jsem s ní spokojená, do ničeho nenutí, sestřička je moc příjemná. Vše skvěle vysvětlí, dává prostor pro vlastní dotazy a alternativní možnosti. V době těhotenství jsem její přístup ocenila nejvíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama