Gynekologie v Praze - kam chodíte? poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pajja
Kecalka 269 příspěvků 02.09.05 11:33
Gynekologie v Praze - kam chodíte? poraďte

Holky chtěla jsem se zptat kam tady v Praze chodíte ke gyn.?

Reakce:
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 02.09.05 11:44

Ahoj Pajjo,

já chodím k Mudr. Žantové na Prahu 5. Je to naprosto skvělá dr, ale je soukromá, takže si něco doplácíš. ALE MÁ SMLOUVU S POJIŠTOVNAMA !!!! Když mám nějaký problém, tak si píšeme maily atd. Prostě je super. Žádné čekací lhůty na objednání, žádné čekání než příjdeš na řadu. Super přístup a super služby !
Kdyby jsi chtěla, tak tady jsou její webovky. www.peceozenu.cz

Měj se hezky a přeji šťastný výběr.

Kačka

Berun
Závislačka 4921 příspěvků 02.09.05 11:52

Já chodím do gyn-femu v Praze 10- Strašnicích, hned u metra Strašnická k Dr. Pokornému, je to tam fajn, prostředí v pohodě. Sestry taky až na jednu vyjímku, která je nepříjemná po telefonu, osobně pak už ne. Jenom pan Dr. nedělá často UTZ, já jdu na druhý teprve v ukončeném 16tt. Ale nic se tam neplatí a s Dr. jsem spokojená.

Ale chtěla jsem doporučit jednu paní doktorku na IP Pavlova, je to onkologicko-gynekologická ordinace a kamarádka si to tam nemůže vynachválit. UTZ dělá pokaždé a opravdu je starostlivá. Na netu si určitě najdeš kde přesně to je. Těch onkologických moc není.

gejby
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 02.09.05 12:45

Ahojky,

já chodím do ordinace Dr. Mazánkové k doktorce Milotové. Platí se tam 1.000,– za rok a při těhu 5.000,– za těhotenství a půl roku následné péče je pak zdarma. K tomu tam taky dostávám zadarmo vitamíny, neplatím UTZ, který mám pokaždé a taky můžu mít kolik chci obrázků, které mi posílají i e-mailem. Dále je k tomu služba Dr. po telefonu non-stop a to i v noci a ve svátky. A fakt to funguje a nikdy mě neodbila. Jo a taky tam je zdarma genetický UTZ u jiného doktora. Nikdy tam nečekám. Jinak má i stránky. www.gynekologie-praha.cz

Gejby

Pajja
Kecalka 269 příspěvků 02.09.05 12:56

No já jsem chodila k dr. jinde a tam byla děsná sestra. Teď jsem zkusila dr. Homolu na Praze 4 a tak sháním někoho, kdo s ním má delší zkušenosti. Při první návštěvě mi připadal v pohodě.

zaslouzilamamka
Kecalka 154 příspěvků 29.10.15 05:54

Chodim na gyncemtrum praha 10 a dobry za rok chce 500 zatim

Váš příspěvek
Reklama