Gynekologie v Prostějově

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nezdula
Stálice 76 příspěvků 04.09.19 14:57
gynekologie v Prostějově

Ahoj holky, musím si najít nového zenskeho doktora/doktorku ale vůbec nevím koho si vybrat. Kam chodite a jaké mate zkušenosti? Děkuji

Reakce:
Lanourek
Povídálka 11 příspěvků 04.09.19 15:11

@nezdula já chodím k Mudr. Homzové do nemocnice. Za mě je fajn, zrovna v pondělí jsem u ní byla :wink: sestra je teda trochu protivná. Ale za mě super přístup

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 15:18

Určitě ne Bilík a Balák..
dobré recenze mají Faitovi ( F - centrum )
Já chodím k Polzerové
Chce to vyzkoušet, - každému sedne někdo jiný.
Třeba Nevrla má taky dost dobré recenze, že to je odborník na svém místě, mě ale nesedl.
Homzová je taky fajn, ta mě rodila ( mladá Slovenka )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 15:21

Chodím k Dostálovi. Jsem spokojená, sestru má protivnou, ale profesionální. Nedoporučuji Baláka.

nezdula
Stálice 76 příspěvků 04.09.19 16:07

Dekuji za tipy. Jeste se zeptam když vám dělali screening posílali vas někam nebo to dělají v místě?

Lanourek
Povídálka 11 příspěvků 04.09.19 16:25

@nezdula na screening v 1 trimestru mi dala zadanku do Olomouce

nezdula
Stálice 76 příspěvků 04.09.19 17:13

@Lanourek do Olomouce? To v Prostějově nikdo nedělá?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 17:46
@nezdula píše:
@Lanourek do Olomouce? To v Prostějově nikdo nedělá?

Dela to Bilik, gyncentrum na Vodni, ale nez k nemu, radeji do OL.

nezdula
Stálice 76 příspěvků 04.09.19 18:02
@Anonymní píše:
Dela to Bilik, gyncentrum na Vodni, ale nez k nemu, radeji do OL.

To je tak hroznej? Ja chodila do brna na orli a tam se delalo vsechno (dokonce i revize delohy) az na test na cukrovku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 19:40
@nezdula píše:
To je tak hroznej? Ja chodila do brna na orli a tam se delalo vsechno (dokonce i revize delohy) az na test na cukrovku

Tak zkusis no, treba ti vyhovovat bude, ja byla radeji ve fnol a u Polaka v Ol. Chtela jsem to nejlepsi mozne.

nezdula
Stálice 76 příspěvků 04.09.19 20:17
@Anonymní píše:
Tak zkusis no, treba ti vyhovovat bude, ja byla radeji ve fnol a u Polaka v Ol. Chtela jsem to nejlepsi mozne.

Prave ze vubec nevim kdo je tady dobry..kolegyne si chvaly Nevrla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 20:45
@nezdula píše:
Prave ze vubec nevim kdo je tady dobry..kolegyne si chvaly Nevrla

Nevrla je fajn, ale zalezi jaky postoj mas k utz. On preferuje udelat jich v tehu co nejmene, pokud je vse oka, udela jen tri za cele tehu. A nechce posilat na screnengi. Pokud by ti to vyhovovalo, tak je skvely, ale ja bych k nemu sla az mimo tehu.

nezdula
Stálice 76 příspěvků 04.09.19 21:12
@Anonymní píše:
Nevrla je fajn, ale zalezi jaky postoj mas k utz. On preferuje udelat jich v tehu co nejmene, pokud je vse oka, udela jen tri za cele tehu. A nechce posilat na screnengi. Pokud by ti to vyhovovalo, tak je skvely, ale ja bych k nemu sla az mimo tehu.

Ted sem koukla na to f-centrum a jen sama chvála na netu.. Já bych asi radši ženu z mužů mám divný pocit když na ne mám roztáhnout nožky, ale tech doktorek moc není :think: asi budu muset zvládnout doktora.. Když sem prodělala loni potrat tak me vyšetřoval mladý doktor max 30 let, no to bylo neco pro mě.. :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.19 05:41

@nezdula ta Homzova je fajn.ja chodim k Polzerove. Nekdo nadava nekdo ne, je to i o tom jak si s ni kdo sedne jako s clovekem. Ale v tehu byla super, zadny problem

Váš příspěvek
Reklama