Gynekoložka "dětská i dospělá" zároveň - Praha.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 15:32

Gynekoložka "dětská i dospělá" zároveň - Praha.

Ahoj, budu se snažit být stručná, od roku 2008 jsem brala Diane 35 kvůli pleti, pak mi jí za tři roky doktorka snížila na Jeanine, pak se stěhovala dál a dál a mě se rozjela panická porucha a agorafobie, antikoncepci pořád beru kvůli pleti. potom mne vyšetřovala pouze ultrazvukem, protože mohu dostat ataku atd. Sestra byla moc milá, samé beruško atd. najednou začla Korona a problém, pak už byla sestra nepříjemná a hlavně mi chtěla opět HAK po tolika letech snížit, což nechci, to už bych jí rovnou vysadila, kdybych se nebála. Byla jsem tam objednána v létě a vezla mě kamarádka, sestra volala, zda jsem na cestě a ať přijedu dřív a obě tam nebyly, když jsme dorazily, hodně jsme se nepohodly, nezvedaly mi telefon atd. Jako by doktorka nechtěla řešit tu změnu, tedy já jí řešit chtěla a to se jí asi nehodilo, takže mi HAK několikrát psala doktorka v centru léčby bolesti a pak jednou kamarádky gynekolog, který mě nikdy neviděl. Sháním nějakou empatickou! - nevím zda je to možné, co se bude trochu informovat a zajímat, co za problémy mám a co to obnáší, sem sem chodila 13 let a toto :-( Nejlépe Praha 4, nebo např. Uhřiněves apod.
Moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.1.22 19:31

...

Opravdu nikdo?

• Citovat
  • Nahlásit