Gyneolog nebo obvoďák?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 29.08.18 19:37
Gyneolog nebo obvoďák?

Zdravím všechny,
je to tak týden, co mě probudila prudká bolest v podbříšku, která trvala jen chvíli. Bylo to téměř jak kdybych to měla dostat. Pak mě ještě tak den-dva bolelo v podbříšku a ještě mě to chvílemi pobolívá. Mám zvýšenou teplotu zřejmě druhý den (dříve jsem se neměřila, tak nevím, zda byla i předtím).
Zhruba před půl rokem jsem potratila a nechtěla bych to opakovat (bolest břicha mě bolí vcelku stejně jako při prvním těhotenství). Těhotenský test mi ukazoval předevčírem negativní.
Cyklus mám zhruba po 60 dnech, s manželem se nijak nechráníme.
Nejsem si jistá, jestli by se mohlo jednat o těhotenství, nebo o nějaké cysty nebo jiné komplikace.
Můžete mi, prosím, některá poradit, jestli mám jít spíš k obvoďákovi (jestli se nemůže jednat třeba o slepák), nebo dřív ke gyndařovi?
 Děkuji

Reakce:

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 29.08.18 19:41

Ja bych Tebou nejdriv gynekolog. Jinak bolest co jsi popsala tak ja to mela podobne a byl to zanet.

Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 29.08.18 19:44
@rena621 píše:
Ja bych Tebou nejdriv gynekolog. Jinak bolest co jsi popsala tak ja to mela podobne a byl to zanet.

A přišel ti na to gyndař? Každopádně děkuji :) Těhotenství by bylo asi příznivější, ale bohužel si nemyslím, že by to těhotenství být mohlo.
Se záněty žádné zkušenosti nemám, takže absolutně nemůžu posoudit :)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 29.08.18 19:49

@Tezkorict no já bych s gynekologem řešila hlavně délku cyklu.....

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 29.08.18 19:49
@Tezkorict píše:
A přišel ti na to gyndař? Každopádně děkuji :) Těhotenství by bylo asi příznivější, ale bohužel si nemyslím, že by to těhotenství být mohlo.
Se záněty žádné zkušenosti nemám, takže absolutně nemůžu posoudit :)

Jj gynekolog udelal stery a vysledky ukazali silny zanet.

Venceslavka
Kecalka 239 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 19:51

@Tezkorict Nejdřív bych šla za gynekologem, ať vyloučí gynekologickou příčinu obtíží a pak kdyžtak za obvoďákem.

Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 29.08.18 19:54

Děkuji moc,
a mohl by mít zánět za následek i plynatost?

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 20825 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 19:54

Taky bych vyrazila na gyndu a pokud bych tam neuspěla tak z obvoďákem.

@lleennttiillkkaa jestli už při takových cyklech otěhotněla, tím pádem dochází k ovulace tak to není až tak třeba řešit. Já je teda měla kolem 45 dnů, ale takto to řešila doktorka a mám dvě děti s čekáním max. 2 cykly.

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 29.08.18 20:11

My jsme tři sestry a včetně máme jsme měly běžně cyklus 45 dní 8)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 29.08.18 20:26

@ASAndrea @Aspera mě říkal doktor, že těch 45 dnů je ještě v normě, ale když jsem měla 60 denní cykly, tak už je to moc

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 5 inzerátů 29.08.18 20:28

nejdříve bych zašla na gynekologii

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 29.08.18 21:48

@lleennttiillkkaa

my jsme to třeba doma nedostávaly ani jedna v období letních prázdnin :nevim: prostě, jak bylo horko, tak se to tak prodloužilo, že cyklus asi zmizel. Obnovilo se to zase v září. Po porodech teda zase vše OK, ale třeba nyní, jak byla ta pekla, tak se mi cyklus zase vrátil dlouhý…

Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 30.08.18 07:52

Tak jsem byla u gyndaře a řekl, že mám vysoko sliznici. Že cysty nemám, na zánět to nevypadá. Vzal mi krev na Hcg i nějaké zánětlivé složky. Takže buď to dostanu, budu mít zánět, anebo čekáme miminko. Odpoledne se dozvíme víc. Všem děkuji za rady :)

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 30.08.18 14:01

@Tezkorict

držím pěsti. Je fajn, že to asi nebude nic vážného… :mavam:

Tezkorict
Povídálka 43 příspěvků 31.08.18 07:49
@ASAndrea píše:
@Tezkorictdržím pěsti. Je fajn, že to asi nebude nic vážného… :mavam:

Tak čekáme miminko :) :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >