Gynex a duch na tt v limitu

199
22.6.21 17:16

Gynex a duch na tt v limitu

Dobrý den maminky :kytka: Ma tu některá z vás zkusenost s gynexem? Brala jsem ho od 5 dc, od 1.6 3 týdny. Ted mam od pondělí tu pauzu jak se tam dělá. Dnes jsem v práci nepatrne zaspinila ale jen fakt malinko.Jen me stále picha v podbřišku a okolo vajecniku jakoby. Proto jsem zkusila tt ted odpoledne a je tam duch v limitu. Jenže mam strašný strach ze se něco stane. Nevim kdy mam mít menstruaci. Zapisuji si ji. Jenze od poloviny dubna, co se snažíme mi nějak začala chodit ms jak se ji zachtělo. Cyklus jsem mela pred snazenim co 28 dni. Jenze v dubnu prisla po 31 dnech a v květnu po 24 dnech.Tak ted nevím jak to mam brat ten cyklus, jestli podle te poslední ms? Dnes jsem 26 dc. Dekuji předem a přikládám fotky toho ducha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8440
22.6.21 20:56

@Anicka2888 ber to podle nejdelšího cyklu cos měla za posledních 6 měsíci..čili..pokud si měla nejdelší cyklus 31DC tak bych dělala test RÁNO :mrgreen: 32DC.. gynex někdy dokáže zatočit s cyklem ale nám třeba pomohl k mimcu :) držím palce ať to dopadne jak si přeješ :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
22.6.21 21:14

@Skaiqy Tak doufám ze to není falesny duch ale vyběhl hned v limitu :) A doufám ze gynex taky pomohl a děkuji za reakci :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8440
23.6.21 15:35
@Anicka2888 píše:
@Skaiqy Tak doufám ze to není falesny duch ale vyběhl hned v limitu :) A doufám ze gynex taky pomohl a děkuji za reakci :kytka:

Vypadá to hezky a to nejsem lovkyně duchů :mrgreen: myslím, že gynex dokáže zázraky..y nás se stal po 6 letech :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
23.6.21 20:19

@Skaiqy U nás se zázrak nekoná bohužel :,( Zacala jsem dnes v práci spinit a nasledne krvácet tak bohužel. Od pondělí ho zacnu zas brat tak uvidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8440
23.6.21 21:43
@Anicka2888 píše:
@Skaiqy U nás se zázrak nekoná bohužel :,( Zacala jsem dnes v práci spinit a nasledne krvácet tak bohužel. Od pondělí ho zacnu zas brat tak uvidíme.

Tak to me mrzí :( ale vyjde to příště..budu moc držet palce.. kdyžtak se podívej na stránky „dvě čárky“.. jsou to dobře popsané stránky ohledně toho co dál dělat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat