Gynex a přibírání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pipitta
Kecalka 148 příspěvků 20.08.18 15:52
Gynex a přibírání

Děvčata, máte některé zkušenosti s pribiranim po Gynexu?
Už jsem v pár diskuzích četla že po tom hodně děvčat dost nakynulo :think:

Reakce:
Ou
Kelišová 5462 příspěvků 20.08.18 16:01

Dyť je to homeopatický, tedy bio-informační nesmysl. Pár kapiček alkoholu, okolo kterého z dálky možná byly nějaké kytky nevede k tloustnutí.

k tomu vede nevhodný životní styl.

Margery
Echt Kelišová 9411 příspěvků 20.08.18 16:14

Brala jsem to přes půl roku a nic, nepřibrala jsem po něm… Spíš kilo po vánocích :mrgreen:

iiiv
Extra třída :D 10982 příspěvků 20.08.18 16:26

a nepodporuje to spíše chuť k jídlu?

Verun83
Echt Kelišová 8865 příspěvků 33 inzerátů 20.08.18 16:39
@Ou píše:
Dyť je to homeopatický, tedy bio-informační nesmysl. Pár kapiček alkoholu, okolo kterého z dálky možná byly nějaké kytky nevede k tloustnutí.k tomu vede nevhodný životní styl.

Kdyby hloupost nadnasela, tak tu ted poletujes jako holubice.
V gynexu neni zadny alkohol a neni to ani homeopatikum.

Verun83
Echt Kelišová 8865 příspěvků 33 inzerátů 20.08.18 16:40

@Pipitta nikdy jsem po nem nepribrala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 16:58

Nepribrala jsem primo po nem, ale měla jsem neovladatelnej hlad a chut k jidlu, za mesic 3 kg nahoře :( jinej účinek to bohužel nemelo

Afrikana
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 20.08.18 17:06

Patrim k typum, kterym staci projit kolem cukrarny a maji pet kilo nahore, ale s Gynexem jsem urcite nic nepribrala. To bych si urcite vsimla, protoze na vahu lezu pravidelne :mrgreen:

Pipitta
Kecalka 148 příspěvků 20.08.18 20:15

Já to právě četla v diskuzích a říkala jsem si co je to za hloupost… Dámy a co myslíte, pomohl?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >