Gynex a přibírání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pipitta
Kecalka 148 příspěvků 20.08.18 15:52
Gynex a přibírání

Děvčata, máte některé zkušenosti s pribiranim po Gynexu?
Už jsem v pár diskuzích četla že po tom hodně děvčat dost nakynulo :think:

Reakce:

Ou
Kelišová 5096 příspěvků 20.08.18 16:01

Dyť je to homeopatický, tedy bio-informační nesmysl. Pár kapiček alkoholu, okolo kterého z dálky možná byly nějaké kytky nevede k tloustnutí.

k tomu vede nevhodný životní styl.

Margery
Echt Kelišová 8536 příspěvků 20.08.18 16:14

Brala jsem to přes půl roku a nic, nepřibrala jsem po něm… Spíš kilo po vánocích :mrgreen:

iiiv
Extra třída :D 10919 příspěvků 20.08.18 16:26

a nepodporuje to spíše chuť k jídlu?

Verun83
Echt Kelišová 8693 příspěvků 33 inzerátů 20.08.18 16:39
@Ou píše:
Dyť je to homeopatický, tedy bio-informační nesmysl. Pár kapiček alkoholu, okolo kterého z dálky možná byly nějaké kytky nevede k tloustnutí.k tomu vede nevhodný životní styl.

Kdyby hloupost nadnasela, tak tu ted poletujes jako holubice.
V gynexu neni zadny alkohol a neni to ani homeopatikum.

Verun83
Echt Kelišová 8693 příspěvků 33 inzerátů 20.08.18 16:40

@Pipitta nikdy jsem po nem nepribrala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 16:58

Nepribrala jsem primo po nem, ale měla jsem neovladatelnej hlad a chut k jidlu, za mesic 3 kg nahoře :( jinej účinek to bohužel nemelo

Afrikana
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 20.08.18 17:06

Patrim k typum, kterym staci projit kolem cukrarny a maji pet kilo nahore, ale s Gynexem jsem urcite nic nepribrala. To bych si urcite vsimla, protoze na vahu lezu pravidelne :mrgreen:

Pipitta
Kecalka 148 příspěvků 20.08.18 20:15

Já to právě četla v diskuzích a říkala jsem si co je to za hloupost… Dámy a co myslíte, pomohl?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >