Gynex, hnědý výtok

Anonymní
11.5.20 22:06

Gynex, hnědý výtok

Ahoj prosím Vás o radu.
Mám nepravidelný cyklus 35-45dní. V březnu mi na gynekologii řekl doktor, že to vypadá na PCO, mám jen jeden vaječník. Druhý vyoperovaný z důvodu cysty před 5lety. Snažíme se o miminko, v září zamlklý potrat, revize, po šestinedělí opět snažení.
První den poslední MS 16.3 jsem pravidelně kapala gynex 3× denně 7kapek po dobu tří týdnů. Už dva dny mě bolí v podbřišku, bolest prsou spíše dvorce, bradavky, na dotek jsou prsa,,tvrdé", dnes se objevil hnědý světlý výtok bez krve. Stačila mi intimně, není ho hodně. Nevím kdy byla ovulace. Těhotenský test dnes ráno 27DC negativní. Napadlo mě těhotenství, ale na test je brzo.
Má otázka: může se jednat o těhotenství?
Že bych mohla // čárky ještě objevit? Může se jednat o čištění po tom gynexu? S gynexem nemám zkušenosti pila jsem ho první měsíc. Děkuji Vám za odpověď :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.5.20 08:24

Milá anonymní,

taky beru gynex. Na začátku jsem měla takové slabé bolesti v podbříšku, občas cítila i vaječníky. Prsa mě bolívala spíš před tím, teď to přestalo. Po měsíci braní gynexu jsem i slabě špinila, ale opravdu slabě. Jinak nic. Teď už mám pocit, že už to se mnou nic moc nedělá. Otěhotnení je ale nejlépe otestovat. Takhle ti tu může říct kdokoli cokoli, ale každá jsme jiná a třeba to těhotenství je a třeba taky ne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat