Gynex na psychiku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alliena
Stálice 52 příspěvků 01.04.19 13:56
Gynex na psychiku?

Ahoj holky, v sobotu jsem dostala poprvé od porodu (skoro po 13ti měsících) menstruaci. Ale mám dojem, že mi ty „rozladěné“ hormony nedělají dobře. Necítím se Psychicky dobře, možná to budou deprese? Cítím se jako ve snu, občasná nechuť k jídlu, dnes v noci jsem moc nespala. Tenhle stav trvá od včera. Vždy se cítím děsně a treba za hodku jsem úplně ok a pak do toho zase spadnu :nevim: takže prostě klasické výkyvy nálad. Ale toto jsem před porodem nikdy neměla, vždy jsem byla při MS jen na nervy, ale tyhle stavy ne. Pomůže gynex? Nebo co jiného vhodného na srovnání hormonů? Četla jsem, že gynex je i na psychiku. K psychiatrovi nejdu :D věřím, že to po menstruaci přejde :D

Reakce:
modraopica
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 01.04.19 14:02

@alliena Gynex je super na psychiku.. mne veľmi pomohol a ak by som v budúcnosti mala opäť nejaké problémy, tak ho opäť začnem užívať.

Janli
Echt Kelišová 8154 příspěvků 01.04.19 14:04

Já si gynexem léčím psychiku při předčasným přechodu :palec:

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 01.04.19 14:07

Tak já Gynexem psychiku neřešila,ale hormony mi to srovnalo vcelku dobře. Takže pokud se tvá psychika zhoršila při hormonální změně,tak bych do toho šla.

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 2121 příspěvků 01.04.19 14:14

Vážně používáte Gynex na psychiku? Před MS mívám hrozné výkyvy nálad a celkově trpím na deprese, tak uvažuji u jeho koupi.

alliena
Stálice 52 příspěvků 01.04.19 14:21

Děkuji holky, půjdu do toho. Je to hormonama, do teď jsem byla úplně normální člověk :D no a teď už mám zase štěstí na rozdávání :D jsem zvědavá, kdy zase přijde nějaká změna :D

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 01.04.19 14:38

Pokud to trvá od včera, jde o mírnou rozladu a je to spojené s menstruací, tak to vážne není deprese. Ani depresivní porucha. Naštěstí.

A ne - na psychiatrii s tím nechoď.

Ten gynex je dobrý nápad, při kojení by neměl vadit.

Případně zvaž hormonální jógu.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 01.04.19 14:44
@TerezkaW píše:
Vážně používáte Gynex na psychiku? Před MS mívám hrozné výkyvy nálad a celkově trpím na deprese, tak uvažuji u jeho koupi.

A mimo MS dobrý? Nálady v pohodě?

Třeba dneska venku vítr, luna ve vodnáři, hlava plná myšlenek a do toho v pátek novoluní. :think:

luciie88
Kecalka 101 příspěvků 01.04.19 14:52

Holky a za jak dlouho vám pomohl na psychiku? Já beru druhý cyklus a zrovna dneska hrůza co se týče psychiky a to mám po menstruaci.

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 2121 příspěvků 01.04.19 17:59

@Průzkumník Mimo MS jak kdy. Beru AD, ale občas to není ono.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 01.04.19 18:21
@TerezkaW píše:
@Průzkumník Mimo MS jak kdy. Beru AD, ale občas to není ono.
Ááá-ha. AD, tak to potom jo.

Je otázkou, která AD, a na jakém principu fungují.

Aby totiž ve finále ta nálož bylinek nerozstřelila tu křehkou rovnováhu. ;-)

modraopica
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 02.04.19 10:15

@luciie88 Je to homeopatikum.. tam to trvá dlhšie, kým zaberie.. u niekoho skôr.. u niekoho neskôr.. ja som ho začala brať kvôli problémom s otehotnením, ale pomohol mi na psychiku asi po necelých dvoch mesiacoch, ako som ho užívala. Brala som 3×9 kvapiek denne (inak ako sa doporučuje).

luciie88
Kecalka 101 příspěvků 02.04.19 21:27

@modraopica tak já beru 2×7 kapek, když jsem brala víc motala se mi hlava. No uvidím tenhle cyklus.

alliena
Stálice 52 příspěvků 11.04.19 08:39

Holky, už jsem zase ready po skončení MS, mám počkat na další MS, jestli se ten stav vrátí? A když budu užívat ten gynex, tak ho mám užívat už napořád? Nebo stačí jedna lahvička? A užívat i mimo MS? :D děkuji

Váš příspěvek
Reklama