Gynex pomohl někomu k // a k ovulačnímu hlenu (bílkovému)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ellka92
Stálice 100 příspěvků 28.08.19 13:29
Gynex pomohl nekomu k // a k ovulacnimu hlenu (bilkovemu)

Jak uz je v nadpisu napsano, komu pomohl k otěhotnění a zda mel nekdo po nem i bilkovy hlen pri ovulaci, ktery driv treba nebyl vubec nebo malo? :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 31822 příspěvků 1 inzerát 28.08.19 13:35

Já teda neměla ovulační hlen nikdy při snažení a přesto se podařilo 2×..
gynex mi pomohl srovnat cyklus tím směrem, že jsem měla ovulaci moc pozdě a krátkou LF..
gynex mi ovulaci posunul dopředu a zdelšil LF..

MartinaCV
Echt Kelišová 8217 příspěvků 28.08.19 13:38

K ovu hlenu ti pomůže inositol - https://www.myprotein.cz/…0530319.html?…

Gynex pomáhá k urovnání hormonálních hladin, jak při snažení, tak např. v menopauze. Je výborný. Komu hapruje ovulace, tak naskočí. V kombinaci s inositolem a Macou, velmi užitečný koktejl :palec:

Ellka92
Stálice 100 příspěvků 28.08.19 13:44

@smurfka děkuji za nazor, prave ted o jsem o nem cetla a docela me laka ho zkusit. Ten cyklus by se mi taky hodil nebo posledni dobou mi obcas pekne lita : :palec:

smurfka
Vesmírná mluvilka 31822 příspěvků 1 inzerát 28.08.19 13:45
@Ellka92 píše:
@smurfka děkuji za nazor, prave ted o jsem o nem cetla a docela me laka ho zkusit. Ten cyklus by se mi taky hodil nebo posledni dobou mi obcas pekne lita : :palec:

neboj..já otěhotněla i bez ovu hlenu.. :palec:

Ellka92
Stálice 100 příspěvků 28.08.19 13:47

@MartinaCV o tom uz jsem taky slysela ovsem to je uz je jina cenova relace a tolik se mi zase davat nechce :think: nekde jsem cetla ze po nem mely holky ukazkovy hlen, ktery jsem driv mela taky ale ted posledniho pul roku cca ho nemam vubec a nedari se ani otehotnem, byt se trefime krasne do ovulky(delam OT). U prvniho jsem ho mela primo vesmirny a povedlo se hned :pankac:

Ellka92
Stálice 100 příspěvků 28.08.19 13:49

@smurfka jak jsem psala ted viz odpoved, ja ho uz nejakou dobu vubec nemam a nedari se, u prvniho se podarilo hned sla jsem zrovna ten den k dr a rekl mi ze mam vesmirnou ovulaci :mrgreen:

Nikbrů
Kecalka 305 příspěvků 28.08.19 13:49

Gynex :palec: :palec: po třech měsících užívání //. :)

Ellka92
Stálice 100 příspěvků 28.08.19 13:52

@Nikbrů jee super :potlesk: a muzu se zeptat jeste jak jsi to mela s tim hlenem?

Kskaja
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 28.08.19 14:00

Brala jsem gynex asi 3 měsíce, poslední měsíc i pri ivf.. Nic nevyšlo. 8)

Kukacka123
Závislačka 4227 příspěvků 28.08.19 14:00

Hele hlen jsem nikdy nepozorovala. Ale po ZT v 17tt + revizi jsem chtela srovnat cyklus a hned jsem ho zacala brat - jsou to byliny. Hned mi orasne chodila MS a za 3 mesice jsem mela //. Ale ja nemela problem otehotnet ani predtim, jen poprve slo o SP a podruhe o ZT v 17tt. Ted mam doma zdravou holcicku. Pila jsem teda jeste kontryhel pro vyssi sliznici a jedla listovku. Tyhle 3 veci ;)

Kskaja
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 28.08.19 14:01

Ale znám kamarádku, která při jeho užívání otěhotněla, ale jestli to bylo díky němu? :) Nikdo neví. Každopádně to zkus. :palec:

Ellka92
Stálice 100 příspěvků 28.08.19 14:04

@Kukacka123 ja hlen pozorovat ani nemusela, mela jsem v dobe ovulace totalne mokro dole :D takze jsem se bez intimky neobesla a prave uz nekolik cyklu vim ze ho nemam vubec :( ale dekuji za radu mrknu i na to :hug:

MartinaCV
Echt Kelišová 8217 příspěvků 28.08.19 14:05
@Ellka92 píše:
@MartinaCV o tom uz jsem taky slysela ovsem to je uz je jina cenova relace a tolik se mi zase davat nechce :think: nekde jsem cetla ze po nem mely holky ukazkovy hlen, ktery jsem driv mela taky ale ted posledniho pul roku cca ho nemam vubec a nedari se ani otehotnem, byt se trefime krasne do ovulky(delam OT). U prvniho jsem ho mela primo vesmirny a povedlo se hned :pankac:

Myprotein má často akce, já ho už 2× koupila za 150 Kč a ten pytel ti vydrží několik měsíců.. odhadem 3/4 roku.

Kukacka123
Závislačka 4227 příspěvků 28.08.19 14:05
@Kskaja píše:
Ale znám kamarádku, která při jeho užívání otěhotněla, ale jestli to bylo díky němu? :) Nikdo neví. Každopádně to zkus. :palec:

Presne tak, ja si taky myslim, ze zkusit to muze :palec:

Teda cetla jsem i zkusenost, ze cyklus rozhodil :nevim: ale to si kazdy musi zkusit, kazdy jsme jiny no…dopredu tezko rict, to nikdo nerekne.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama