Gynex – zhoršení příznaků po začátku užívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wdylme
Povídálka 38 příspěvků 02.02.19 00:30
Gynex- zhorseni priznaku po zacatku uzivani

Dobry vecer, zacala jsem uzivat Gynex.Po porodu jsem zacala mit hrozny PMS a s tim spojene uzkosti, unavu a pod…Zacala jsem davkovat 3× denne 5 kapek. Po cca tydnu uzivani pocituji, ze se priznaky zhorsily. Nekde jsem cetla, ze se to muze stat, pak ze se stav naopak zlepsi, ale nevim, zda ted nejak upravit davkovani.Mela jste to take nektera podobne? Dekuji!:)

Reakce:
Risanka
Kecalka 181 příspěvků 02.02.19 01:03

@wdylme Ano,měla jsem to přesně tak.Taky jsem brala na PMS a rozházené hormony protože MS přestala fungovat.A taky do týdne se stav na chvilku zhoršil a po dvouch týdnech gynexu jsem začla být jak vyměněná a ulevilo se mi.A MS se krásně srovnala a chodila třičtvrtě roku jak hodinky.Teď co jsem byla v prosinci nemocná tak zase MS nepřišla.Tak kdyby se nesrovnala tak Gynex zopakuji.Já brala 2× denně tři kapky.

renorejnz
Stálice 82 příspěvků 02.02.19 07:50

Ahoj, taky se mi na začátku zhoršil stav. Motala se hlava,bolelo v podbřišku a byla jsem hrozně nervózní. Dávkování jsem snížila ba 1× 2-3 kapky a po týdnu to bylo lepší.

Verun83
Echt Kelišová 9258 příspěvků 33 inzerátů 02.02.19 08:16

Sniz davkovani.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >