Gynprodyl a jeho vliv na cyklus a ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rožátko
Kecalka 128 příspěvků 02.04.18 09:45
Gynprodyl a jeho vliv na cyklus a ovulaci

Dobry den,
Omlouvam se, ze zakladam novou diskuzi. Bohuzel v tech malo co tu je jsem se nedozvedela co by me zajimalo.

Rada bych vedela jsetli je tu nektera z vas, ktera gynprodyl uzivala a pomohlo ji to s posunuti ovulace a zkraceni cyklu.

Bohuzel me cykly jsou dlouhe az 60dni. Nejprve byly takto dlouhe jednou za dva nebo tri mesice, ale bohuzel se jiz takto zpravidelnily a mam je dlouhe uz porad. Doktor mi zatim nezjistoval cim to je zpusobene jen mi napsal prave Gynprodyl. Napsal mi ho uz v listopadu a priznam se, ze po precteni nekterych recenzi, kdy jsem se docetla ze to je pekny driák a spouste holek se po nem delalo zle, se ho bojim a jeho uzivani jsem odkladala. A rekla si, ze zkusim jeste prirodni cestu. Od leta jsem uzivala na doporuceni doktora Inofolic, ktery mi ani po pul roce uzivani absolutne nepomohl, dale jsem si koupila vitaminy GSMimi star, ktere me cykly take neupravily a pak tinkturu z Andeliky Cinske. Po tomhle vsem co mi nic nezabralo jsem vse vzdala a rohodla se uzivat predepsany lek.

Gynprodyl mam predepsany od 17 DC do 27DC. Obavam se vsak, ze po precteni par diskuzi, mi nejspis ovulace ani neprijde jelikoz ji mivam az 40-45DC.
Jelikoz se snazime o druhe skoro rok jsem zoufala a kazdy dalsi mesic bez ovulace me psychicky nici.

Rada bych se od Vas, ktere mate pozitivni zkusenosti s Gynprodylem, dozvedela zda vam pomohl upravit cykly a ovulaci a uspesne se vam zadarilo.
Na rocni prohlidku jdu az v cervnu.
Dekuji moc a omlouvam se za zdlouhave vysvetlovani :lol:

Budu rada za jakoukoliv zkusenost :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

AnettQa
Kecalka 125 příspěvků 02.04.18 12:55

@Rožátko No já Gynprodyl beru už druhý cyklus, měla jsem nepravidelné cykly a hodně anovulačních. Gynprodyl beru od 16-26 dne cyklu a zatím oba cykly mi menstruace přišla hned po dobrani, takže v tomhle ohledu mi pomohl, a špatně mi po něm nebylo. Ale já ještě užívám clostilbegyt 3- 7 dne a ten je o dost horší po něm jsem měla hrozné bolesti hlavy, břicha, zad.

Rožátko
Kecalka 128 příspěvků 02.04.18 13:46

@AnettQa ahoj, dekuji za reakci.. Ten clostik si dostala na podporu dozravani vajicek?
Ja k tomu Gynprodylu nedostala nic. Jen mi doktor popral hodne zdaru pri snazeni :oops:..
Prave si rikam, ze mam asi problem s dozravanim vajicek kdyz mam ovulaci az takhle hrozne dlouho. Bohuzel asi tyhle 3 mesice nez pujdu na rocni prohlidku budu brat jako za snazeni zbytecne. A doufat, ze se mnou uz zacne dr.neco delat.

AnettQa
Kecalka 125 příspěvků 02.04.18 14:07

@Rožátko Na podporu růstu folikulu, tím pádem i na dozrávají vajíček. No a každý měsíc chodim na ultrazvuk jestli jsou folikuly dostatečně velké cca okolo 14-teho dne cyklu. Zrovna zítra jdu k doktorce, to budu mít 16-tý den. Tak jsem zvědavá co mi řekne. A jak dlouho se snažíte o mimco?

Rožátko
Kecalka 128 příspěvků 02.04.18 21:28

@AnettQa snazime se prave uz skoro rok.
Tak to je dobry, dochazet takhle na ten ultrazvuk. To mas alespon jistotu, kdy ta ovulace probehne a jestli vubec a muzes takhle probrat hned jakykoliv problem :palec:

Ja na sobe ovulaci stoprocentne poznam, uz kdyz jsme pracovali na prvnim. Jen proste asi u me trva dlooouho nez dozraje vajicko ( folikul? - Tyhle nazvy mi moc nejdou :lol: )

Ale tobe samozrejme preji aby bylo zitra vse jak ma :palec:

AnettQa
Kecalka 125 příspěvků 02.04.18 21:36

@Rožátko Děkuji a přeji ať se co nejdříve zadaří. No to mi už se snažíme delší dobu.

Folikul je obal ve kterém dozrává vajíčko, když
je dost velké tak praskne a vajíčko začne sestupovat.

Rožátko
Kecalka 128 příspěvků 03.04.18 21:30

@AnettQa dekuju za vysvetleni. Je videt, ze tomu rozumis a jiste mas s timto i sve zkusenosti. Tak snad ti dnesni ultrazvuk dopadnul dobre :)..
Treba az pujdu na tu rocni kontrolu tak mi doktor take neco napise k tomu Gynprodylu. Uz aby to bylo, protoze i tentokrat bylo u nas zase snazeni neuspesne :,(

AnettQa
Kecalka 125 příspěvků 04.04.18 20:20

@Rožátko No ultrazvuk dopadl špatně, ale co se dá dělat, snad příště :). Držím palce ať se vám brzy povede mimco.

Rožátko
Kecalka 128 příspěvků 05.05.18 08:29

@AnettQa Krasne rano, tak se po chvili odmlky vracim a zajima me jak se po mesici zadarilo? Posledne si psala ze UTZ nedopadl dobre.
Rada bych se te taky zeptala kdy po dobrani posledni tablety si dostala menzes? V utery jsem dobrala posledni prasek a do dneska jeste ms nedorazila. Mam je brat od 17.dne cyklu a prave ten 17. Nebo 18.den jsem mela ovulaci, tak snad ji nezastavil.

AnettQa
Kecalka 125 příspěvků 05.05.18 09:55

@Rožátko Ahoj, no tentokrát jsem měla 14DC folikul 19mm, takže super. Teď čekám jestli přijde ms nebo se nám zadařilo. Zatím mi pokaždé přišla ms maximálně dva dny po dobrání. A zkoušela jsi test?

Rožátko
Kecalka 128 příspěvků 05.05.18 10:10

@AnettQa tak urcite pak dej vedet jak jsi dopadla. Budu drzet pesti aby dobre :kytka:..
No zkousela, ale objevil se mi dusik az po zaschnuti testu, coz se mi stalo poprve, ale beru ho jako negativni. Muze to byt jen zaschnuta ryska :zed:
Tak budu jeste cekat, treba dorazi pristi tyden mrska :think:

AnettQa
Kecalka 125 příspěvků 05.05.18 10:46

@Rožátko Děkuji, určitě dám vědět. Taky dej vědět jestli je to opravdu jen ryska a nebo už mini mimi duch. :palec: :)

Rožátko
Kecalka 128 příspěvků 08.05.18 08:51

@AnettQa Ahojky tak hlasim, ze to byla opravdu jen ryska jak jsem si myslela :pocitac:
A co u tebe?

AnettQa
Kecalka 125 příspěvků 08.05.18 10:20

@Rožátko Ahojky, tak to mě mrzí. Já ještě dva dny a pak budu testovat. Pak dám vědět.

Rožátko
Kecalka 128 příspěvků 08.05.18 21:05

@AnettQa urcite dej vedet jak testovani dopadlo. Verim, ze urcite dobre ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama