Reklama

Gynprodyl - kdy začít brát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mišínek
Nováček 5 příspěvků 1 inzerát 16.02.17 11:07
Gynprodyl- kdy začít brát

Ahoj holky, potřebuju se vás zeptat. Mám brát Gynprodyl na srovnání cyklu a zároveň na podporu žlutého tělíska (snažíme se o druhé rok) od 16 DC (1 tabletku večer). To je sice dnes, ale právě jsem si dělala ovulační test a je ukázkově pozitivní. Tak nevím, jestli si radši nevzít první prášek až zítra, abych si zbytečně neblokla chystající se ovulaci. Gynprodyl by se měl brát až po ovulaci. Omlouvám se za anonymní příspěvěk. Děkuji za rady

Reklama

Reakce:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 16.02.17 11:11

Já bych vzala klidně až zítra, ale za mě gynprodyl už ne. Brala sem ho na začátku těhotenství a byla sem hrozně unavená, bylo mi z něho zle a během týdne jsem přibrala 4 kg. Nakonec sem ho raději vysadila a od té doby vše ok

mišínek
Nováček 5 příspěvků 1 inzerát 16.02.17 11:23

@Kikkinka taky jsem četla podobný názory na tenhle lék. Dáme mu šanci a pak se uvidí :-) Děkuji za radu

Janka Z
Ukecaná baba ;) 2155 příspěvků 16.02.17 12:06

Ahoj, já beru Gynprodyl na podporu těhotenství zhruba od 5tt, zavádím 1 na noc a nic mi není.

mišínek
Nováček 5 příspěvků 1 inzerát 16.02.17 12:44

@Janka Z Tak to slyším ráda. Já ho mám brát na podporu otěhotnění, ale normálně na zapití. Tak snad mi z něj nic nebude.

Kowaloeská
Nováček 10 příspěvků 24.06.18 19:11

Ahoj holky, potřebuju se vás zeptat. Mám brát Gynprodyl na srovnání cyklu mám brát 15.dc. jednu tabletu večer po dobu 10 dní akorát vůbec nevím jak se to počítá :think: to mám počítat 15dní po menstruaci a začít brát?-nebo jak jsem stoho blbá :oops: prosím o pomoc děkuji :lol:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 24.06.18 19:17

Mělo by se to počítat od začátku MS. První den MS je první den cyklu :* :mavam:

Uživatel je onlineSerpentini
Kecalka 494 příspěvků 24.06.18 19:18

@Kowaloeská 1. DC je den kdy dostaneš menstruaci. Takže dostaneš menses, to bude 1. den a odpočítáš si patnáctý den a ten si to vezmeš. Když si nebudeš něčím jistá raději se ptej lékaře ;)

Kowaloeská
Nováček 10 příspěvků 24.06.18 19:29

Děkuji holky :mavam:

Kowaloeská
Nováček 10 příspěvků 06.07.18 05:51

Mám dotaz může gynprodyl zastavit ovulaci? :nevim: mám jej dnes vzít a test negativní může ještě odrazit děkuji :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama