Gynprodyl na podporu otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 10:17
Gynprodyl na podporu otěhotnění

Ahoj holky, omlouvám se předem za anonym, ale jedná se o dost choulostivé téma, a nechci, aby se to provalilo. Snažíme se s manželem o miminko. Již mi byl udělán hormonální profil a veškeré krevní testy, které dopadly všechny na výbornou. Menstruaci mám pravidelnou, všechno funguje. Manžel již podstoupil spermiogram, v naprostém pořádku, krásné výsledky. Nyní tento měsíc jsem chodila k paní doktorce na folikulometrii (doufám, že se to tak píše), vajíčko krásně rostlo (ještě jsem si dělala legraci, že je to to pravé velikonoční) a styk byl lékařkou naplánován na pátek, sobota, neděle. Od neděle (18DC) sem měla brát lék Gynprodyl, jeden ráno, jeden večer po dobu 10 dní a pak vysadit a čekat. Máte s tímto lékem některá zkušenosti? Pomohl Vám? Já se pořád uklidňuju tím, že paní doktorka ví, co dělá, a je to fakt třída. Říkala, že gynprodyl nám to trochu pohnojí. Když já mám pořád takový nepříjemný pocit, zda do sebe ty hormony necpu úplně zbytečně, pokud je vlastně vše v pořádku z obou stran. :roll: Nepředpokládám, že to vyjde hned první měsíc, jen jsem se chtěla zeptat, jak to vypadalo u Vás, zda pomohlo, nepomohlo, co bylo? Budu ráda za každý Váš postřeh. Přeji Vám krásné Velikonoce. :srdce: :hug:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama