Gynprodyl - ovulace a otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janika35
Stálice 52 příspěvků 08.03.17 14:11
Gynprodyl - ovulace a otěhotnění

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli to náhodou nevíte. Taky mi byl předepsán Gynprodyl, beru už ho asi tři měsíce vždy 18-25 den cyklu (ráno-večer), hlavně na úpravu menstruace a taky se snažíme o miminko, tak i proto. No a mě by zajímalo, jak je to s ovulací během užívání Gynprodylu, co kdybych náhodou měla mít ovulaci až později než 18. den? Někde jsem četla, že během toho užívání ovulace není. A ještě otázka, jestli vám třeba pomohl Gynprodyl k otěhotnění. Díky :)

Reakce:
Bobby
Extra třída :D 14077 příspěvků 08.03.17 14:24

@Janika35 je to progesteron takze pokud ma. dojit k ovulaci treba 20dc a ty beres od 18dc, tak ji pravdepodobne zastavi..mel by se nasazovat po prokazane ovulaci

Janika35
Stálice 52 příspěvků 08.03.17 14:27

No tak to nejsem moc nadšená, můj gynekolog nic neříkal, automaticky řekl 18-25 den a řekl, že mi to předepisuje i kvůli tomu, že snažíme. No tak nevím, teď si dělám ovulační testy, tak uvidím, jestli se nějakého pozitivního vůbec dočkám

Bobby
Extra třída :D 14077 příspěvků 08.03.17 14:32

@Janika35 ono to muze telo donutit posunout ovulaci driv…ale to spis po delsim uzivani…vetsina doktoru totiz razi to, ze ovulace ma byt 14dc coz jaksi neni, protoze nejsme stroje…zkousej testy a uvidis :palec:

Janika35
Stálice 52 příspěvků 08.03.17 14:38

@Bobby Jo to mi taky říkal, že tak ten 15 den bývá ovulace, no ale kdo ví, klidně to může být o dost později :) Díky za odezvu, snad se brzo zadaří, mám pocit, že všichni kolem jsou hned těhotní a jen já nic :lol:, šťastlivci :)

Bobby
Extra třída :D 14077 příspěvků 08.03.17 14:43

@Janika35 jojo taky mam kolem sebe same tehulky nebo male miminka…treba se stesti usmeje :palec:

Krumlanda
Stálice 74 příspěvků 15.09.17 06:15
gynprodyl

Ahoj holky mám prosbičku, brala jsem dva měsíce clostylbegyt a gynprodyl, tento měsíc jsem vynechala protože moje doktorka se stěhuje a nemohla by mi změřit folikulmetrii (nevím jak se píše) tak mi ho předepsala ale řekla až tedy měsíc počkám že se nic nestane když je tělo už pod hormónama a příští měsíc až bude ready zase začnu. mám cyklus cca 27 dní ovulaci mívám ten 13 až 14 den. ale tento měsíc si dělam dvakrát denně testy a dnes je to 15 den a ovulace nikde, včera byl náznak slabého proužku tak jsem si myslela že dnes zesílí a prd…myslíte že když jsem normálně ani před braním clostylbegytu měla ovulaci normální a pravidelnou tak že mi to ted ten gynprodyl nemohl nějak zastavit? zvláštní je i to že já na sobě ovulaci poznám (bolest podvřišku) a tu mám od včera tak nechápu že testy ukazují opak :-/ o miminko se snažím velmi dlouho, mám za sebou x doplňků a preparátů, na konci roku si budu volat už do nějakého centra není na co čekat dále :-/ díky za odpověď :nevim: :mavam:

Sabinnka
Kecalka 204 příspěvků 17.10.17 17:01
Kdy mam vzit prvni tabletku

Ahoj holky chci se zeptat kdy si mam vzit první tabletku když me napsal 15-25
ma se brat1 den ms?

Janika35
Stálice 52 příspěvků 17.10.17 18:01

@Sabinnka 15. den až 25. den, myšleno 15. den napočítaný od prvního dne menstruace (takže brát celkem 10 dní) do 25. dne

Sabinnka
Kecalka 204 příspěvků 18.10.17 06:48
@Janika35 píše:
@Sabinnka 15. den až 25. den, myšleno 15. den napočítaný od prvního dne menstruace (takže brát celkem 10 dní) do 25. dne

Dekujuu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >