Reklama

Gynprodyl - ovulace a otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janika35
Povídálka 33 příspěvků 08.03.17 14:11
Gynprodyl - ovulace a otěhotnění

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli to náhodou nevíte. Taky mi byl předepsán Gynprodyl, beru už ho asi tři měsíce vždy 18-25 den cyklu (ráno-večer), hlavně na úpravu menstruace a taky se snažíme o miminko, tak i proto. No a mě by zajímalo, jak je to s ovulací během užívání Gynprodylu, co kdybych náhodou měla mít ovulaci až později než 18. den? Někde jsem četla, že během toho užívání ovulace není. A ještě otázka, jestli vám třeba pomohl Gynprodyl k otěhotnění. Díky :)

Reklama

Reakce:

Bobby
Extra třída :D 14024 příspěvků 08.03.17 14:24

@Janika35 je to progesteron takze pokud ma. dojit k ovulaci treba 20dc a ty beres od 18dc, tak ji pravdepodobne zastavi..mel by se nasazovat po prokazane ovulaci

Janika35
Povídálka 33 příspěvků 08.03.17 14:27

No tak to nejsem moc nadšená, můj gynekolog nic neříkal, automaticky řekl 18-25 den a řekl, že mi to předepisuje i kvůli tomu, že snažíme. No tak nevím, teď si dělám ovulační testy, tak uvidím, jestli se nějakého pozitivního vůbec dočkám

Bobby
Extra třída :D 14024 příspěvků 08.03.17 14:32

@Janika35 ono to muze telo donutit posunout ovulaci driv…ale to spis po delsim uzivani…vetsina doktoru totiz razi to, ze ovulace ma byt 14dc coz jaksi neni, protoze nejsme stroje…zkousej testy a uvidis :palec:

Janika35
Povídálka 33 příspěvků 08.03.17 14:38

@Bobby Jo to mi taky říkal, že tak ten 15 den bývá ovulace, no ale kdo ví, klidně to může být o dost později :) Díky za odezvu, snad se brzo zadaří, mám pocit, že všichni kolem jsou hned těhotní a jen já nic :lol:, šťastlivci :)

Bobby
Extra třída :D 14024 příspěvků 08.03.17 14:43

@Janika35 jojo taky mam kolem sebe same tehulky nebo male miminka…treba se stesti usmeje :palec:

Krumlanda
Stálice 74 příspěvků 15.09.17 06:15
gynprodyl

Ahoj holky mám prosbičku, brala jsem dva měsíce clostylbegyt a gynprodyl, tento měsíc jsem vynechala protože moje doktorka se stěhuje a nemohla by mi změřit folikulmetrii (nevím jak se píše) tak mi ho předepsala ale řekla až tedy měsíc počkám že se nic nestane když je tělo už pod hormónama a příští měsíc až bude ready zase začnu. mám cyklus cca 27 dní ovulaci mívám ten 13 až 14 den. ale tento měsíc si dělam dvakrát denně testy a dnes je to 15 den a ovulace nikde, včera byl náznak slabého proužku tak jsem si myslela že dnes zesílí a prd…myslíte že když jsem normálně ani před braním clostylbegytu měla ovulaci normální a pravidelnou tak že mi to ted ten gynprodyl nemohl nějak zastavit? zvláštní je i to že já na sobě ovulaci poznám (bolest podvřišku) a tu mám od včera tak nechápu že testy ukazují opak :-/ o miminko se snažím velmi dlouho, mám za sebou x doplňků a preparátů, na konci roku si budu volat už do nějakého centra není na co čekat dále :-/ díky za odpověď :nevim: :mavam:

Sabinnka
Kecalka 196 příspěvků 17.10.17 17:01
Kdy mam vzit prvni tabletku

Ahoj holky chci se zeptat kdy si mam vzit první tabletku když me napsal 15-25
ma se brat1 den ms?

Janika35
Povídálka 33 příspěvků 17.10.17 18:01

@Sabinnka 15. den až 25. den, myšleno 15. den napočítaný od prvního dne menstruace (takže brát celkem 10 dní) do 25. dne

Sabinnka
Kecalka 196 příspěvků 18.10.17 06:48
@Janika35 píše:
@Sabinnka 15. den až 25. den, myšleno 15. den napočítaný od prvního dne menstruace (takže brát celkem 10 dní) do 25. dne

Dekujuu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama