GYNPRODYL - pomohl Vám s udržením těhotenství?

59
13.5.20 10:07

GYNPRODYL - pomohl Vám s udržením těhotenství?

Ahoj, pomohl Vám GYNPRODYL (na polykání) s udržením těhotenství? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.5.20 10:49

@ashanthe Já ho zaváděla, nedokážu říct, jestli pomohl, u mě slabé krvácení od 6tt, po nasazení krvácení ustalo, měla jsem ho užívat do 14tt, bohužel těhotenství pak náhle skončilo ve 20tt :,(

• Nahlásit
  • Citovat
2864
13.5.20 11:23

Nepomohl. Stejne jsem potratila hned na zacatku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
13.5.20 11:29
@Anonymní píše:
@ashanthe Já ho zaváděla, nedokážu říct, jestli pomohl, u mě slabé krvácení od 6tt, po nasazení krvácení ustalo, měla jsem ho užívat do 14tt, bohužel těhotenství pak náhle skončilo ve 20tt :,(

To mě mrzí :,( příroda je někdy krutá, ale asi to tak mělo být :kytka: mně byl nasazen včera v 6+4, že se doktorovi zdá plod menší, než by měl být…tak uvidíme :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
13.5.20 11:30
@Safrik píše:
Nepomohl. Stejne jsem potratila hned na zacatku.

Aspoň, že to bylo hned na začátku :hug: také mám jedno zamlklé těhotenství za sebou před sedmi lety :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.20 12:12
@ashanthe píše:
To mě mrzí :,( příroda je někdy krutá, ale asi to tak mělo být :kytka: mně byl nasazen včera v 6+4, že se doktorovi zdá plod menší, než by měl být…tak uvidíme :think:

Prosím, tohle fakt nikomu s takovou zkušeností nepiš a ani neříkej :? U nás pitva ukázala, že dítě bylo zcela v pořádku a zdravé, takže nechápu, proč by to tak mělo být…

• Nahlásit
  • Citovat
59
13.5.20 12:33
@Anonymní píše:
Prosím, tohle fakt nikomu s takovou zkušeností nepiš a ani neříkej :? U nás pitva ukázala, že dítě bylo zcela v pořádku a zdravé, takže nechápu, proč by to tak mělo být…

To by ses divila, kolik takových holek znám. Kterým miminko i několik dní po porodu žilo. Každá z nás nese svůj kříž a ví o tom své. Nikdy nevíš, jestli tam byla skrytá genetická vada, která by se projevila později a pochybuju, že všechno pitva odhalí ve 20tt. Samozřejmě jsou maminky, co si přejí dítě, i když by mělo postižení, nevyléčitelnou nemoc, prostě za každou cenu. Nezlob se, to je každého názor, já ho nesdílím.
Ale omlouvám se, ne za svůj názor, ale za to, že jsem se nejspíš špatně vyjádřila :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.20 13:18
@ashanthe píše:
To by ses divila, kolik takových holek znám. Kterým miminko i několik dní po porodu žilo. Každá z nás nese svůj kříž a ví o tom své. Nikdy nevíš, jestli tam byla skrytá genetická vada, která by se projevila později a pochybuju, že všechno pitva odhalí ve 20tt. Samozřejmě jsou maminky, co si přejí dítě, i když by mělo postižení, nevyléčitelnou nemoc, prostě za každou cenu. Nezlob se, to je každého názor, já ho nesdílím.
Ale omlouvám se, ne za svůj názor, ale za to, že jsem se nejspíš špatně vyjádřila :kytka:

A jak reagovaly na tvoji „útěchu“, asi to tak mělo být? V prázdné náruči to takhle opravdu nebere téměř žádná, je to podobný jako, všechno zlý je pro něco dobrý, to ale fakt není :nevim: Pitevní protokol je velmi podrobný a u mě je problém na mojí straně, se zdravotním stavem dítěte to nesouvisí, takže ano, každá si neseme svůj kříž ;)

Příspěvek upraven 13.05.20 v 16:37

• Nahlásit
  • Citovat
59
13.5.20 13:36
@Anonymní píše:
A jak reagovali na tvoji „útěchu“, asi to tak mělo být? V prázdné náruči to takhle opravdu nebere téměř žádná, je to podobný jako, všechno zlý je pro něco dobrý, to ale fakt není :nevim: Pitevní protokol je velmi podrobný a u mě je problém na mojí straně, se zdravotním stavem dítěte to nesouvisí, takže ano, každá si neseme svůj kříž ;)

Reakce byly takové, že to musela každá přijmout, jako vše v životě, co jsme nemohli ovlivnit, nebo máš jiné řešení? V tomto jsou slova vždycky zbytečná, ale že to je strašné a na sebevraždu, to asi nikomu nepomůže! Máš třeba jinou povahu, někdo chce být litován, někdo to naopak nesnese a pomůže mu, když uslyší, že by mohlo být mnohem hůře..
Mám kamarádku, která dělá zdravotní sestru na ARU, byla u mě při revizi a sama potratila, byla rozhodně více než 20tt a když jsme se potkaly po čase, řekla přesně tuto větu, že to tak mělo být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.20 16:44
@ashanthe píše:
Reakce byly takové, že to musela každá přijmout, jako vše v životě, co jsme nemohli ovlivnit, nebo máš jiné řešení? V tomto jsou slova vždycky zbytečná, ale že to je strašné a na sebevraždu, to asi nikomu nepomůže! Máš třeba jinou povahu, někdo chce být litován, někdo to naopak nesnese a pomůže mu, když uslyší, že by mohlo být mnohem hůře..
Mám kamarádku, která dělá zdravotní sestru na ARU, byla u mě při revizi a sama potratila, byla rozhodně více než 20tta když jsme se potkaly po čase, řekla přesně tuto větu, že to tak mělo být.

Asi jsem fakt přecitlivělá, ale tvoje empatie je na bodu mrazu, jasně byla jsem jen 20tt, takže co jako řeším :roll: Ono stačí říct, je mi to líto a víc netřeba dodávat, že to má tamta nebo onen horší, fakt v tu chvíli nepomůže, protože tím se mu vlastně říká, nestěžuj si, není to nic hroznýho, tak jako to říkáš ty touhle poznámkou, známá byla dál než jen nějaký 20tt, nikdy nevíš, jaký si kdo nese svůj kříž, tak ještě nenakládej :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
59
13.5.20 17:04
@Anonymní píše:
Asi jsem fakt přecitlivělá, ale tvoje empatie je na bodu mrazu, jasně byla jsem jen 20tt, takže co jako řeším :roll: Ono stačí říct, je mi to líto a víc netřeba dodávat, že to má tamta nebo onen horší, fakt v tu chvíli nepomůže, protože tím se mu vlastně říká, nestěžuj si, není to nic hroznýho, tak jako to říkáš ty touhle poznámkou, známá byla dál než jen nějaký 20tt, nikdy nevíš, jaký si kdo nese svůj kříž, tak ještě nenakládej :nevim:

Vzdávám to, Ty jsi prostě typ, co chce být litovaný. A extrémně vztahovačná, nechápu, proč to překrucuješ a útočíš.
Nezlob se, ale mně tohle dohadování a určování, kdo je větší chudák, nepřijde jakkoli přínosné.
Měj se pěkně a ať jsi šťastná a nikdo Tě nechce raději nijak uklidňovat, se zlou by se potázal!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama