Gyntima forte čípky v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 21:47
Gyntima forte čípky v těhotenství

Ahoj holky, mám na vás dotaz. Hledám už nějakou dobu jak blázen, stále dokola, zda se mohou používat gyntima forte čípky s teatree olejem(Fytofontana) i v těhotenství. Fakt mi vadí, že to není uvedeno od výrobce. Mám logicky strach, abych si nevzala něco, co nemám a v každý lékárně taky říkají něco jiného. Doktorka to ani nezná. Mně to třeba hrozně pomohlo před těhotenstvím, proto spoléhám na to, že mě to vytáhne z problému i teď. Užívám dlouhodobě atb na močové cesty -budu je mit v malé dávce až do porodu a samozřejmě to dělá neplechu na jiných místech :( Prosím o radu, zda jste to konzultovaly třeba s lékařem a co vám na tenhle produkt řekl.

Přečtěte si článek: Povolené a zakázané léky v těhotenství

Reakce:
vertunka
Závislačka 4811 příspěvků 31.10.18 21:50

Já je v těhotenství taky užívala a v pohodě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 09:56

@vertunka tak to je super.A doktor s tím neměl problém?Hned dneska pro to skočím!Děkuji :)

Miasofi
Kecalka 482 příspěvků 01.11.18 10:11

Taky je mám ale nepomáhají teda :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 10:20

@Miasofi ajeje a taky po konzultaci s lékařem? Co je ještě super, je Vitagyn C. Ale já mám právě super zkušenosti s těma gyntima.Ovšem,teď samozřejmě taky může být vše jinak :nevim:

Miasofi
Kecalka 482 příspěvků 01.11.18 12:01
@Anonymní píše:
@Miasofi ajeje a taky po konzultaci s lékařem? Co je ještě super, je Vitagyn C. Ale já mám právě super zkušenosti s těma gyntima.Ovšem,teď samozřejmě taky může být vše jinak :nevim:

Dr mi napsala Macmiror, ten nesnáším ale fakt zabírá. Ta Gyntima je na prevenci, v těhotenství ale trpím na výtoky pořád. Jinak skoro vůbec.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >