H2Oozt přípravek, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alimdar
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 13.01.19 16:00
H2Oout zkušenosti

Krásné odpoledne všem, otázka je asi jasná. Máte nějaké zkušenosti s přípravkem H2Oout? Jde mi o odvodnění organismu. Zajímají mě jen názory k tématu, nikoliv chytré řeči typu, že prášky apod. nic nespasí. Jde mi jen o to odvodnení, ne o zhubnuti. Díky moc všem.

Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 13.01.19 16:21

Nepomohlo.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 13.01.19 16:41

Kdyz uz tak mi spis trosku pomohly bylinky na odvodneni Kneip (myslim,ze se to tak pise) a mely je v DM ..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >