HA a nežádoucí účinky v prvních dnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zzzuz
Stálice 51 příspěvků 09.06.19 11:51
HA a nežádoucí účinky v prvních dnech

Hezkou neděli přeji, chtěla jsem Vás požádat…Vás zkušenější o radu. Před otěhotněním jsem brala 9 let HA Cilest a nežádoucí účinky jsem pociťovala dva - občasnou úpornou bolest hlavy a po létech vysoký cholesterol. Teď jsem 8 let bez HA a jediný důvod k tomu, že jsem se pro antikoncepci rozhodla, je strašná pleť, šílená PMS a každoměsíční špinění před očekávanou MS, klidně i 5 dní. Po zdravotní stránce je vše v pořádku, dokonce i hormonální profil. Prý se to tak občas stává. Tak jsem se rozhodla na nějaký čas vyzkoušet HA a byla mi předepsána Luisea (stejné složení jako Yaz). Nicméně mám v sobě dvě tablety a je to katastrofa. Cítím se jak po pernamentní opici. Hlava mi třeští, oči pálí, od žaludku je mi špatně, v místě žlučníku mě pobolívá, unavená jsem…hrůza. Proto se chci zeptat, zda-li mám vydržet než si tělo zvykne nebo to okamžitě ukončit. Jinak se mi do HA opravdu nechtělo a nejsem nadšená, že ji beru, ale když už jsem fakt byla chvílemi zoufalá, tak jsem se rozhodla vyzkoušet, jestli dojde k nějaké změně. A ano, zkoušela jsem Gynex, kontryhelový čaj, pupalku a dalších x přípravků a nic :-) U mě je to možná způsobeno i stresem. Nicméně prosím o radu, jestli teda vydržet nebo to raději hned s HA vzdát. Děkuji.

Reakce:
SussieS
Závislačka 3874 příspěvků 09.06.19 12:08

Já už bych HA nebrala, tady vidíš co je to za svinstvo a děla to s tělem. Ale pokud o ni opravdu stojíš, dej tělu čas aby se se změnou vyrovnalo. Pokud by se to během jednoho cyklu nesrovnalo, zkusila bych vybrat jinou.

Váš příspěvek
Reklama